Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
rojek

Jakie kolumny kupić?

Recommended Posts

Cześć forumowicze!

Z tego co zdążyłem zauważyć na forum przebywa sporo osób, które znają się na muzyce i sprzęcie, a konkretniej na głośnikach/kolumnach.

Planuję zakup ciekawych kolumn, ale nie do końca wiem czym kierować się przy wyborze. Znalazłem https://stx.pl/stx-graviton-900.html i tak się zastanawiam czy są warte swojej ceny? Niby z 2300zł promocja na 1500, ale chętnie posprawdzam też inne kolumny w tym przedziale cenowym. Bardzo bym prosił o odpowiedzi jedynie osoby, które faktycznie znają się na temacie.

Peace! :)

Edytowane przez rojek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam!

Nie widziałem nigdzie takiego tematu dlatego chciałem zapytać jakie są Wasze sprawdzone sklepy internetowe i czy ktoś kojarzy  ?

Pytam, bo mają kolumny ciekawe na promocji i wciąż się zastanawiam czy je zamówić. Cena i specyfikacja jest na tak, ale nie mam pojęcia jak wygląda u nich kwestia wysyłki.

Jeżeli ktoś byłby tak miły i powiedział o nich kilka słów będę bardzo wdzięczny! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz