Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Robert_Jeż

Meble do łazienki

Recommended Posts

Polecicie mi jakieś sklepy w których kupię meble łazienkowe? Najchętniej takie z których sami zamawialiście i możecie podzielić się opiniami. Zależy mi na tym, żeby sklep miał duży wybór, oryginalną gwarancję producenta i ewentualnie, żeby sprzedawca mógł doradzić kilka rzeczy w sprawie umeblowania łazienki, bo ja jestem z tego noga :PDzięki bardzo za wszelkie rady.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że gwarancję producenta przy zakupie to dostaniesz przecież w każdym sklepie. Przynajmniej tak powinno być hehehe :P  Od siebie polecam zajrzeć do sklepu http://www.lazienkaplus.pl/ . Jeśli chodzi o łazienkę to załatwiałem u nich wszystko kompleksowo. Oni robili mi projekt, doradzali co z czym najlepiej połączyć, a potem pokazali wizualizację nowej łazienki. Także bez problemu możesz liczyć na to, że Ci doradzą. Wszystkie rzeczy od A do Z zamawiałem u nich na stronie. Na wszystko czekałem około 2 tygodnie, bo niektóre rzeczy były na zamówienie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja chcę zacząć remont w lutym. Też już siedziałam na stronie tej łazienki plus i mega plus za wizualizacje łazienek i produkty np w 3d. Można czerpać fajne inspiracje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no mówiłem Wam, że Wam się spodoba :D niby sklepów w necie tego typu dużo i wybór ogromy, ale oni na serio tego asortymentu mają w brud. A do tego ceny też ok. tym bardziej że co chwilę na jakieś produkty robią promocje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz