Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Tancze_z_Cieniem

Nie mogę włączyć żadnego filmu

Recommended Posts

W każdym programie zajmującym się odtwarzaniem plików wideo napotykam ten sam problem; mianowicie obraz jest czarny, jakby przyciemniony. A w opcjach jest ustawione normalnie, tak jak i monitor. Tak więc bawienie się jasnością itd nic nie daje. 

Problem nie występuje tylko w Avidemux, ale nie będę w tym nic oglądał bowiem nie da się tam powiększyć ekranu. 

Kiedyś sobie z tym poradziłem klikając opcję "Zawsze na wierzchu" ale teraz to nie to!

Co może być przyczyną??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ściągałem wszelkie możliwe programy, grzebałem w ustawieniach tychże programów i pobrałem jakieś aktualizacje kodeków dla Windows - oto, co z tym próbowałem robić. 

Ale myślisz, że to gdzieś między tymi kodekami leży problem? Nawet jeśli wynikało by to z niezaaktualizowania ich (a nie wynika) to chyba tak z dnia na dzień by nagle się nie popsuło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli ogolnie ekran jest OK a zle dzialaja tylko filmy to wg mnie problem to kodeki. Moze gdzies w ustawieniach karty graficznej jest przyciemniony ekran i przyciemnia w kazdym playerze?

Probowales otworzyc film przegladarka do internetu? Niektore dzialaja na wlasnych silnikach wiec pomijasz niektore kodeki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz