Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Transka

Sex za pieniądze?

Recommended Posts

Witam , jestem tutaj na forum pierwszy raz i mam powazne pytanie i odrazu mowie, ze nie są to jakieś żarty i prosze was o porade co mam zrobić.. Zaczne od tego ze jestem chłopakiem który przebiera sie za dziewczyne.. Tak zwana TRANS. Juz odkąd pamietam ciągnie mnie do facetów i chcialbym byc dziewczyną , ale pozostaje mi tylko sie przebierać.. Jakies 2 lata temu przeżyłem sex oralny z facetem (zrobiłem mu loda) Odrazu bardzo mi sie to spodobało i tak zostało do teraz. Przez te dwa lata nie było tych facetow duzo bo zaledwie z czterech i wszystko za darmo.. Doszlem do wniosku skoro mi sie to podoba i mozna przy okazji zarobić to czemu by nie za pieniądze? Mam zalozone konto na portalu erotycznym i 2 dni temu dostałem propozycje pracy w prywatnym mieszkaniu.. Ten Pan ktory zaproponował mi tą prace powiedział, ze bym mogl pracować od poniedzialku do soboty i dziennie bym miał z 4-5 klientów  (pierwsze dni tak 2) Zaskoczyly mnie zarobki , bo to aż 7 do 10tys miesiecznie z tym , ze musialbym zgadzac sie na wszystko co zechce klient.. Mam 2 tygodnie na zastanowienie , bo powiedzial , ze moze za ten czas po mnie przyjechac i moge zaczynac prace.. Teraz pytanie do was.. Moze jest tutaj osoba która jest w podobnej sytuacji i doradzila by dla mnie czy warto zaczynac taka prace? Obawiam sie klientow , bo nie wiem jacy beda przychodzić ale tak jak wczesniej napisalem lubie to wiec nie powinno mi to sprawiac problemu? Dodam ze mam 26lat i jestem obecnie bezrobotny a pieniadze się przydadzą , zwłaszcza takie.. Co o tym sądzicie? Oczekuje powaznych odpowiedzi i z góry dziękuję. Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz