Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Doris9

kobieta - przedstawiciel handlowy...?

Recommended Posts

Czy kobiety jako przedstawiciele handlowi zarabiają wiecej? Tak szczerze móiąc, to jeśli klientami są Panowie, to pewnie tak...Kiedys oglądałam w tv taki program, w którym pzreprowadzano eksperyment. W kawiarni obsługiwała ta sama kobieta, z tym ze zmieniano kolor jej włosów i wielkosć biustu. Pracowała w te same dni i w tych samych godzinach. porównywano napiwki, jakie dostawała jako brunetka i jako blondynka i jako kobieta z małym i z duzym biustem. Oczywista jest odpwoiewdz...niestety. Dlatego mysle sobie ze kobieta w tej roli, moze mieć nieco łatwiej, jak uważacie? rozwazam pójscie na https://zak.edu.pl/aktualnosci/11557-kwalifikacje-niezbedne-w-pracy-przedstawiciela-handlowego...poza kwalifikacjami, chyba bede musiała nad wyglądem tez nieco popracować;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałam do czynienia z wieloma handlowcami i płeć nie ma znaczenia w tym zawodzie. Trzeba mieć talent do zdobywania ludzi. 

Kelnerka w kawiarni to nie to samo co przedstawiciel handlowy. Nie mylmy proszę dwóch różnych zawodów. Oczywiście Paniom w restauracjach, pubach, kawiarniach jest trochę łatwiej, aczkolwiek mężczyźni też nie mają najgorzej. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×