Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
roro8

Który raport przy sprawdzaniu auta?

Recommended Posts

Przeglądam ogłoszenia z autami używanymi w necie i póki co znalazłem dwa fajne, warte uwagi. Pomyślałem, że wezmę autotesto do sprawdzenia ich. Przejrzałem ich ofertę i zastanawiam się który raport wybrać. 

W związku z tym mam pytanie, czy warto taki samochód podczas sprawdzania podłączyć do komputera diagnostycznego? Pytam, bo w tej najdroższej opcji jest taka możliwość. Tylko czy faktycznie jest to bardzo potrzebne? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zależy ile chcesz wydać na to kasy. moim zdaniem jak się juz sprawdza samochód to warto go podłączyć pod kompa. wtedy od razu pokażą się kody usterek. a autotesto dobrze robi swoją robotę z tego co się orientuję. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie takie raporty zawsze się opłacają więc jak masz taką opcję to bierz :D Lepiej wydać teraz 4-5 stówek na raport niż potem po kilka tysięcy na naprawę już po zakupie <_< Kupno auta używanego nie jest takie proste, więc jeśli nie ma się o tym pojęcia, to warto korzystać z wiedzy innych ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sprawdzałem auto w motocontrolerze. Dobrze, że to zrobiłem, bo za pierwszym razem okazało się, że sprzedawca mocno poleciał... Przy drugim wyborze też wziąłem i wyszło, że autko jest sprawne. Także jak nie masz kogoś kto się bardzo dobrze zna bież taki raporcik i będziesz zadowolony. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie ten raport z podłączeniem do kompa kosztuje w autotesto 500 zl więc nie jakiś majątek w porównaniu do wartości auta. Chyba macie racje, wezmę tą opcję.
Kamils1510, no właśnie z tego samego powodu co Ty chcę wziąć autotesto. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz