Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
rojek

Jak się uczyć angielskiego?

Recommended Posts

Hejka

z racji tego, że czytałem w kilku tematach tutaj Wasze pytania dotyczące nauki angielskiego to moge powiedzieć, że z pewnością wiele osób popełnia wielki błąd. Skąd to wiem?

A no z materiału https://youtu.be/yUWU5TRuehA  i wierzcie mi - nigdy przedtem też nie zwracałem na to uwagi. Wychodzi na to, że nauka tradycyjnymi metodami szkolnymi nie przynosi dobrych efektów trzeba skorzystać z czego innego jeżeli chcemy szybciej opanować język obcy.

Ciekawscy powinni tu zajrzeć! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 8.10.2018 o 23:43, heya napisał:

Jak sie pozna podstawy to mozna grac w gry komputerowe po angielsku. Polecam jakies RPG :)

Niekoniecznie rpg, co?

Wiadomo, że nie. Jak chcesz opanować język angielski, czy też jakikolwiek inny język obcy to poza nauką materiału szkolnego należy też ćwiczyć go sobie podczas rozmowy. I zawsze celować wysoko.

A i sorry - nie da się otworzyć twojego wideo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest wiele aplikacji na telefon, jednak one pomogą do pewnego momentu - to raczej narzędzie wspomagające naukę:) oprócz duolingo polecam memrise i quizlet:) również fajne. Z YT polecam PO CUDZEMU i oczywiście książkę "grama to nie drama" Arleny :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz