Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• d34m0n_chi1d

nForum.pl zaplaci ci za aktywnosc!   08.07.2018

Na forum trwaja aktualnie testy majace na celu zbudowanie systemu pozwalajacego kazdemu userowi na monetyzacje swojej aktywnosci na forum. Testujemy rozne metody w tym np. zdobywanie punktow za aktywnosc oraz czas spedzony na forum. Celem jest zbudowanie prostego systemu dajacego mozliwosc faktycznej monetyzacji, bez haczykow typu mozliwosc wymiany tylko na nagrody lub wysokie minimum wylaty. U nas bez takich. Aktywnosc bedzie docelowo wymieniana na zlotowki, latwo i w kazdej chwili, wyplacana na konto bankowe. Przepraszamy za mozliwe przerwy w dzialaniu forum oraz dziekujemy za wyrozumialosc.

Recommended Posts

Co ile wymieniacie olej w swoim samochodzie?? Zlecacie komuś czy sami się tym zajmujecie?? Jak sami to jak dobieracie olej do swoich samochodów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej wymieniać wedle zaleceń producenta. Ja wymieniam co roku mniej wiecej na jesieni i dobrze na tym wychodze. Teraz juz wiem jaki olej dac do mojego auta ale wczesniej szukałam przez stronę lubematch Shell. Wpisujesz dane auta i strona pomoże Ci dobrac olej i wskaże co ile kg lub co jaki czas powinnien być zgodnie z zaleceniami producenta wymieniany :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 23.06.2018 o 14:21, Urwiska napisał:

Najlepiej wymieniać wedle zaleceń producenta. Ja wymieniam co roku mniej wiecej na jesieni i dobrze na tym wychodze. Teraz juz wiem jaki olej dac do mojego auta ale wczesniej szukałam przez stronę lubematch Shell. Wpisujesz dane auta i strona pomoże Ci dobrac olej i wskaże co ile kg lub co jaki czas powinnien być zgodnie z zaleceniami producenta wymieniany :)

a na jaki olej zmieniasz?? Masz coś sprawdzonego i godnego polecenia??
Ten Lubematch Shell fajna sprawa. Na pewno będzie pomocna każdemu użytkownikowi aut bo baza według mnie obejmuje wszystkie auta świata.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie nie zmieniam. Zalany mam od kilku sezonów Shell Helix syntetyk 5W-40. Wlewasz do swojego auta syntetyk czy półsyntetyk?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pytałem mechanik co wlewa i właśnie powiedział mi że używa olejów Shella. W przyszłym miesiącu będzie wymiana i wtedy będę wiedział więcej co mi tam mechanik wlał. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To narzędzie shell lube match, o którym tutaj mowa to ono jest darmowe? Czy trzeba coś bulić za jego używanie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz