Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Robert_Jeż

Jaki pakiet w autotesto?

7 postów w tym temacie

Znalazłem auto używane do kupienia, które wstępnie mnie interesuje. Chcę je sprawdzić z autotesto. I mam do Was pytanie: jak korzystaliście to jaki braliście pakiet? Najtańszy, średni czy ten full wypas? ;) Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jaki koszt tego auta? Pytam, bo warto ocenić czy opłaca się brać firmę do sprawdzenia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dlaczego byś to uzależniał od ceny auta pak6? Nawet jak auto jest np za około 10 tyś, to co...to uważasz, że nie warto go sprawdzać? Ja wolałbym zapłacić za sprawdzenie i w razie czego nie utopić 10 koła w szrota.

Zresztą ja nie pytałem czy w ogóle brać, tylko pytałem jakie braliście pakiety – bo nad tym się tylko zastanawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja brałem ten największy pakiet w Autotesto, bo mi zależało na podłączeniu auta, które chciałem brać, do kompa diagnostycznego. I nie żałuję, bo różnica w cenie moim zdaniem niewielka, a podłączyć do kompa warto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No bo właśnie mi początkowo nie zależało na tym komputerze diagnostycznym i dlatego się zastanawiałem nad tymi pakietami. Chciałem się dlatego trochę rozeznać w temacie. Ale teraz jak już mam konkretne auto na oku to stwierdzam, że jednak chyba wolę sprawdzić wszystko. Lepiej tak niż potem sobie w brodę pluć.
W każdym razie kupowanie auta to nie taka prosta sprawa jakby się wydawało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robert i co z tym autem i autotesto? Który pakiet wziąłeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 15.05.2018 o 10:56, pak6 napisał:

Robert i co z tym autem i autotesto? Który pakiet wziąłeś?

Prestige czyli ten największy. I dobrze się stało. Bo w tym raporcie powychodziły różne cuda, wianki. Nie kupiłem tego auta, bo musiałbym włożyć dużo kasy w naprawę. Póki co szukam dalej, ale nic ciekawego w ogłoszeniach nie ma :( także czekam cierpliwie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz