Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Atlon

Nie mogę się pogodzić z jej karierą.

Recommended Posts

Krystian, cześć Wam.

Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam posta, więc jakby co to wybaczcie.

Wiem, że na tym forum ludzie mają poważniejsze problemy, ale mój wygląda właśnie tak i to jest mój powód, dla którego postanowiłem szukać pomocy.

Otóż bez owijania w bawełnę.

Ładnych kilka lat temu przeżyłem największą traumę w swoim życiu. Z dnia na dzień, po 5-ciu latach zostawiła mnie moja pierwsza wielka miłość i nie byłoby w tym nic dziwnego- ot kolejny nieudany związek, jakich miliony- gdyby nie pewien fakt.

Bernadeta jest naprawde piękną kobietą i w związku z tym po Naszym rozstaniu zaczęła karierę jako modelka, z tym że nie stroniła również od publikacji swoich rozbieranych zdjęć na stronach o tematyce modelingu...

Dla mnie było to tak szokujące przeżycie, że mam za sobą dwie nieudane próby samobójcze po tym jak patrzyłem co ona publikuje w sieci. Nie dość, że rozpaczalem po rozstaniu, to jeszcze każdy kto tylko chciał, mógł oglądać "moją" kobietę nago.

Dziś minęło dużo czasu, Bernadeta dziś pozuje dla Playboya, CKM a ja w dalszym ciągu nie mogę się pogodzić z tym upokorzeniem. Nie wiem jak to opisać... Nie potrafię się pogodzić z tym, że jej się "udaje", po tym co ja musiałem przejść. 

Wchodzę do kiosku i widzę Ją na okładce Playboya i czuję uderzenia gorąca, czesto samopoczucie mam do dupy i to na tyle, że gdy widzę jakaś piękną kobietę na ulicy-to ja już nią gardzę.

Od tylu latmam okresy, że dzień w dzień czuje żal, nienawiść, brakuje mi wcześniejszych ambicji, chęci do życia...

Miało być krótko i było :)

Może powinienem udać się do psychoterapeuty...?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz