Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
HannahBaker

Postrzeganie relacji z ludźmi, strach

Recommended Posts

Hej wszystkim. Mam 16 lat i jednym z moich problemów są relacje z ludźmi, a raczej to jak ja je odbieram.

Boję się pisać do ludzi, boję się nawiązywać kontakt w obawie orzed tym że się narzucam. Boję się odrzucenia, tego że mnie oleją.

Mam grupkę fajnych znajomych i dwie prawdziwe przyjaciółki lecz po głowie i tak chodzą mi myśli że pewnie niedługo się rozpadnie i znowu zostanę całkiem sama.

Może to głupie, ale nigdy nie miałam chłopaka, czuję się przez to gorsza. Nie chce mi się żyć. Nie jest to raczej kwestia wyglądu, bo nie jestem gruba ani bardzo brzydka. Moje przyjaciółki są ze swoimi po rok, dwa lata a ja wciąż sama.

Ilekroć ktoś w realu wydaje się zwracać na mnie uwagę tak nigdy nie pisze do mnie, ani nie proponuje spotkania. Zawsze wtedy sobie myślę że pewnie wcale sie mną nie interesuje, a ja odzywać się nie będę.

Boję się że zostanę starą panną z kotami, co mam robić? Czuję że zaraz zwariuję, dlazego wszyscy mają mnie w dupie? Co mam robić? 

To wszystko mnie tak boli, a nawet wstyd mi powiedzieć o tym przyjaciółce w obawie że mnie wyśmieje, i że ma własne problemy i nie potrzebuje moich zwierzeń.

Od zawsze miałam kłopoty z ludźmi, jako mała dziewczynka byłam odtrącana z grupy.

Dwa lata temu zaczęłam się okaleczać, miałam stwierdzoną depresję. Teraz jest lepiej, ale czuję że to może się skończyć, a to tylko kwesta czasu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może w Twoim przypadku dobrym rozwiązaniem będzie wideo konsultacja? Porozmawiasz z kimś kompetentnym, kto Ci pomoże przez komputer, bez stresu. https://psychomedic.online mają wykwalifikowanych, pomocnych specjalistów. Musisz sobie pomóc, przecież jesteś tego warta!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz