Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Gość

straciłem sen życia

Recommended Posts

Gość

Witam!

Ostatnio straciłem sens życia, Ja (l,37). Po 17-stu latach znajomości zmarła moja najlepsza przyjaciółka (l.34)  i jedna jedyna taka. Żadną inną przyjaciółką nie byłem tak mocno związany emocjonalnie. Wspólne wieczorne rozmowy, plany... Nie mogę sobie jakoś poradzić z tą wiadomością.  A przede mną jeszcze pogrzeb.
Jak sobie poradzić w nowej sytuacji? Czy życie ma sens, gdy nagle wszystko wywraca CI się do góry nogami? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Życie musi toczyć się dalej :( Postaraj się żyć tak jakby patrzyła z góry na Twoje sukcesy, żyj tak jakby była przy Tobie cały czas (mentalnie rzecz jasna). Jeśli była Ci naprawdę bliska pozostanie w Twoim sercu na zawsze i nikt Ci jej nie odbierze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Utrata kogoś bliskiego to bardzo trudny temat tym bardziej że w naszym społeczeństwie to temat tabu.

Żyj tak jakby była cały czas przy Tobie to moja rada. Jeśli jednak cały czas nie uporałeś się z problemem zgłoś się do psychoterapeuty a z Panem Mateuszem Dobosz rozmowa na pewno pomoże. Pan Mateusz przyjmuje przez Internet czyli online. Jeśli będziesz mieć problem z jego odszukam daj mi znać a postaram się pomóc. Pozdrawiam Cię gorąco :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz