Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
nighterka

Gdzie na depilację laserową w Toruniu/Bydgoszczy

Recommended Posts

Jak w temacie jakiś gabinet/ośrodek z depilacją laserową w tej lokalizacji. Liczę na rzetelne opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, mogę się wypowiedzieć o Toruniu, bo tam robiłam depilację. Instytut Medycyny Estetycznej Endomed - w ofercie laser diodowy Vectus o najwyższej możliwej skutecznośći, który ogranicza do minimum ilosć wykonywanych sesji. Na ich stronie jest również cennik w zależności od depilowanej części ciała, jak również informacje o samym laserze i przygotowaniu się do zabiegu.

http://endomed.net.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/

Adres:

ul. Konstytucji 3-go Maja 14, Toruń

Telefon:

605 515 075

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: godz. 9.00 – 20.00

Mam nadzieję, że pomogłam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kończę właśnie w Endomed depilację pleców. Od zawsze byłem zarośnięty jak dzik i miałem z tego powodu mega kompleksy. Na szczęście laser diodowy sprawdza się bardzo dobrze. Trochę dziwią się Panie widząc faceta na depilacji, ale wole ich dziwny wzrok od zarośniętych pleców.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też myślałam o chodzeniu na zabiegi ale jak sobie to skalkulowałam to wyszło że jednak bardziej opłaca się kupic własny depilator, zakupilam sobie model ipl babyliss, efekt jest super, zabiegi nie bolą i nie jest to jakies trudne do przeprowadzenia na sobie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz