Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Foxes

Ból głowy

Recommended Posts

Witam. 

Od pewnego czasu, w okolicach skroni (po mojej lewej) doskwierał mi specyficznych ból. Na początku było to coś w rodzaju uciskania, trwającego kilka sekund. Zdarzało się to może kilka  razy na dzień. Potem przeszedł w jakiegoś rodzaju pulsujący ból, trwający już kilka dziesiąt sekund. Dziś jednak od rana boli mnie okolica skroni, a łuku brwiowego, wieczorem dość szczególnie, ponieważ mam problem z trzymaniem oka otwartego. Dodam, że ból "brwi" złapał mnie rano, a o koło południa się nasilił. 

Mam różne problemy ze zdrowiem, ale wspomniawszy o tym mamie, nie zbyt się przejęła. Może ktoś wie o co może chodzić? To dość uciążliwe, i trochę mnie przeraża niewiedza na ten temat. 

Za wszystkie odpowiedzi dziękuję :)

Pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej. Przyczyn bólu głowy może być wiele. W okolicach brwi mogą to być np. zatoki.

Ponieważ jednak piszesz o trudności z utrzymaniem otwartej powieki, możliwe, że przyczyną jest też uszkodzony / naciskany nerw lub mięsień. Możesz spróbować delikatnie, powoli rozmasować okolice skroni, czoła, z tyłu głowy i szczęki, delikatnie "naciągając" skórę w różnych kierunkach.

Jeśli ból nie minie to myślę, że warto pójść z tym do lekarza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bólu głowy lepiej nie lekceważyć. Tak naprawdę bez specjalistycznych badań ciężko jest znaleźć prawdziwą przyczynę. Lepiej jest zapytać o to specjalistę, żeby nie pogorszyć sprawy, zwłaszcza jeżeli bóle notorycznie się powtarzają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej udaj się do lekarza specjalisty, jeśli to od nerwów polecam Ci psychoterapię. Leczenie tabletkami nie do końca przynosi zadowalające efekty. Wiem co mówię! Życzę Ci powrotu do zdrowia.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach