Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
herex77

drukarka dla studenta

3 posty w tym temacie

Jestem studentem farmacji, często nauka zmusza mnie do drukowania wielu notatek, tekstów z moodle i rozdziałów podręczników. Pracuję kiedy mogę na magazynie. Nie trzeba jeść codziennie, ale czasem trzeba - interesuje mnie więc oszczędne rozwiązanie. Ksero jest za drogie przy częstych wizytach. Zacząłem szukać od tonerów zamiennych, żeby było taniej - w przyszłości ich wspólny koszt i tak przekroczy koszt urządzenia. Stanęło na hp laserjet p1102 toner https://tonery.rdstudio.pl/toner-hp-p1102-p-282.html  ale nadal mam dylemat: hp czy brother. No i bardzo chciałbym mieć skaner wbudowany albo zewnętrzny. Czy ktoś może wypowiedzieć się o swoim sprzęcie i polecić, jeśli spełnia kryteria oszczędności? wypatrzony przeze mnie toner jest raczej wydajny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w takich sprawach zawsze szukam porad w Internecie. Generalnie rzecz biorąc, Internet to niby wielki śmietnik, ale wartościowe informacje zawsze da się znaleźć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brothery są bardzo dobre, może na start trzeba wydać trochę więcej ale potem łatwo kupić tanie zamienniki, mam urządzneie brother i drukuję na actisach cały czas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz