Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marianna Arabilska

Sklep internetowy z damskimi ciuchami

Recommended Posts

Mam takie pytanko, gdzie najczęściej zamawiacie ubrania w necie? Macie jakieś swoje ulubione sklepy, czy raczej kupujecie gdzie popadnie? Ja do tej pory kupowałam w kilku miejscach, tak raczej z przypadku. Z jednych byłam zadowolona bardziej z innych mniej. Ale teraz szukam czegoś nowego, gdzie mogłabym zamawiać różne rzeczy (sukienki, topy, swetry ale tez np dres). Podzielicie się opiniami? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kobietą nie jestem. Sukienek nie zamawiam. Ale za to paczki ze sklepu Fasardi często, lądują u nas w domu :D Wiem, bo widzę co przychodzi do żony. Czy jest zadowolona? Chyba tak, skoro paczki przychodzą regularnie co jakiś czas. Ale najlepiej sprawdź sama, bo moje zdanie jest mało znaczące w takim temacie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra. To skoro tak Wam dobrze poszło z tym sklepem, to może teraz mi coś doradzicie :P
Tak okiem faceta...która sukienka Waszym zdaniem, lepiej wygląda? :P
https://www.fasardi.com/pl/czarna-sukienka-z-guzikami-21529

czy

https://www.fasardi.com/pl/black-off-schoulder-dress-ta6126.html

Roro, tak. Widziałam na stronie, że męskie ciuchy też mają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehehe, dobre Marianna. Męskim okiem, jak to napisałaś obie są ok. Natomiast ta druga jest taka bardziej...hmmm. Ta druga, będzie bardziej podobać się facetom, że tak to ujmę hehehe. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz