Skocz do zawartości
Liroy

Nest Bank - pomocy

Recommended Posts

Zastanawiam się nad zmianą banku, a na linię frontu, ze tak powiem dzielnie wysuwa się Nest Bank, który ze wszystkich ma jak dla mnie najkorzystniejszą ofertę. Czy mógłby się wyp[owiedzieć ktoś kto już korzystał z ich usług, ponieważ mam kilka pytań :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz podpytać, bo mam kilka kwestii, o które chciałbym zapytać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 25.07.2017 o 21:03, Liroy napisał:

Możesz podpytać, bo mam kilka kwestii, o które chciałbym zapytać.

Szanowny Panie, jako Opiekun Klienta chętnie odpowiem na wszelkie Pana zapytania odnośnie oferty Nest Banku. Jakie informacje Pana interesują?

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na jakich zasadach konto w Nestbanku jest darmowe? Pytam o minimalny obrót itd. Oraz jak wygląda kwestia wypłaty gotówki z bankomatów za granicą?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 8.08.2017 o 18:40, Liroy napisał:

Na jakich zasadach konto w Nestbanku jest darmowe? Pytam o minimalny obrót itd. Oraz jak wygląda kwestia wypłaty gotówki z bankomatów za granicą?

Szanowny Panie, Nest Konto w Nest Banku to bezwarunkowe konto bankowe, w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku. Wypłata gotówki w bankomacie za granicą to każdorazowo kwota 5 zł od jednej transakcji.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

nestbank.pl

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie spodziewałem się takiej osoby tutaj. Życie cały czas zaskakuje. Kto wie, może i ja zmienię bank? Niemniej, na razie to niemożliwe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A o co chodzi w Nest Banku z tym kontem młodzieżowym? Bo widziałem coś na ten temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 10.09.2017 o 20:33, Liroy napisał:

A o co chodzi w Nest Banku z tym kontem młodzieżowym? Bo widziałem coś na ten temat.

Szanowna Panie, w Nest Banku mamy Nest Konto Samodzielne dla młodzieży. Konto to pozwala na bezpieczne wprowadzenie dziecka w świat finansów. Do otworzenia tego konta wymagane jest posiadanie Nest Konto w Nest Banku. Aby je otworzyć wystarczy, że zaloguje się Pan do swojego Nest Konta i złoży wniosek o „Nest Konto Samodzielne”. Nest Konto Samodzielne to przede wszystkim: pierwszy krok do finansowej samodzielności dzieci w wieku 13–18 lat. Dziecko może w pełni korzystać z konta, ale Pan jest jego posiadaczem, a więc można mieć stały wgląd w historię transakcji. Jak tylko zajdzie taka potrzeba, można od ręki i bezpłatnie przelać pieniądze ze swojego Nest Konta na Nest Konto Samodzielne, z którego korzysta dziecko. Korzystając z Nest Konta Samodzielnego – tak samo jak w przypadku Nest Konta – nie płaci się nic za otwarcie, prowadzenie, kartę, internetowe przelewy krajowe Elixir, bankomaty w Polsce i za granicą i wpłatomaty sieci Euronet. Więcej na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/konta/konto-samodzielne.html

Pozdrawiam,

nestbank.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam konto na banku raiffeisen. Calkowicie darmowe a także bezpłatne bankomaty, przelewy i bankowość mobilna. Mnie pasuje i nie zamierzam zmieniać banku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super, dzięki wielkie za świetne porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :) Z całą pewnością :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak wygląda kwestia lokaty, trzeba mieć w ogóle konto by móc w nest bank taką założyć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 8.12.2017 o 13:46, Liroy napisał:

A jak wygląda kwestia lokaty, trzeba mieć w ogóle konto by móc w nest bank taką założyć?

Szanowny Panie, brak konta bankowego w Nest Banku nie jest przeszkodą, aby móc otworzyć lokatę. Klienci Nest Banku oraz osoby nieposiadające u Nas konta bankowego mogą liczyć na kilka ofert lokat. Obecnie w Nest Banku mamy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy. Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

Pozdrawiam,

nestbank.pl

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko nikt nie wspomina o innych kosztach. Zgubisz kartę, to bulisz 30 zł a dochodzą jeszcze dodatkowe, zatem nie jest tak kolorowo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szanowny Panie, osoby posiadające konto bankowe w Nest Banku, jak i te które go nie mają, mogą liczyć na taką samą ofertę lokat (różnią się jedynie nieznacznie oprocentowaniem). Szczegóły oferty lokat dla Klientów Nest Banku znajdzie Pan na stronie internetowej nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedź, a czy osoba niepełnoletnia za pośrednictwem rodzica może mieć lokatę w Nest Banku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 27.01.2018 o 11:09, Liroy napisał:

Dzięki za odpowiedź, a czy osoba niepełnoletnia za pośrednictwem rodzica może mieć lokatę w Nest Banku?

Szanowny Panie, w Nest Banku lokatę może otworzyć każda osoba powyżej 18-go roku życia posiadająca Nest Konto lub osoba, która takiego konta nie posiada. Szczegóły oferty lokat na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html W ofercie Nest Banku nie ma specjalnej lokaty dla osób niepełnoletnich.

Pozdrawiam,

nestbank.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moge się odnieśc do tego co tu przeczytałam, chociaż mam konto firmowe w Nest Banku. Rzeczywiscie jest to konto darmowe, 0zł za założenie, wydanie karty, za wypłaty ze wszytskich bankoamtów w kraju- słowem darmow wszytsko. Warunki korzystane, wygodne, dostosowane do zapracowanmych ludzi, do naszego braku czasu. Bardzo elastyczna oferta i myślę ze kazdy znajdzie tu cos dla siebie. Gdyby kogoś zainteresował rachunek bankowy dla firmy to wiecej do poczytania na

https://www.nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nasza firma ma rachunek bankowy w banku Raiffeisen. Nie czaruję, jak inni że jest całkowicie darmowe, ale bardzo przyjazne przedsiębiorcom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz