Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Jowisz

Trump w Polsce

Recommended Posts

Dzis do Polski przylecial prezydent USA Trump.Gadac beda o sprawach gazowych,wymiany handlowej,bezpieczenstwa narodowego,sytuacji w unii z uchodzcami,idei trojmorza z krajami takimi jak Litwa,Lotwa,Estonia,Czechy,Slowacja,Wegry,Austria,Rumunia,Bulgaria,Chorwacja i Slowenia i grupa tych krajow wraz z Polska miala by stworzyc przeciwwage dla Niemiec w unii europ.rzecz jasna gadac tez beda prezydenci tez o sytuacji na Ukrainie,bazach NATO,oraz relacjacj USA z Rosja :rolleyes: na plac Krasinskiego w Warszaewie zerkam przed ekran tv przyszlo sporo ludzi.Widac ogromne zainteresowanie w Warszawie wizyta Trumpa na ulicach tej metropoli.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, d34m0n_chi1d napisał:

Bardzo dobre przemowienie i mile przywitanie. Pelna kultura po stronie polskiej.

Teraz Trump jest w Niemczech :D

W Niemczech liczny protest antyfaszystow z lewicy bijacych sie z policja niemiecka i to jest ta tolerancja po niemiecku :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obce wojska wkroczyły do Polski,USA zaanektowała Polskę(już w 89 w sumie)

Trep przyjechał do Europy ze swoim syjonistycznym teatrem socjotechniki,przedstawienie trwa,bydełko się cieszy

że na złość rodzicom odmroziło sobie uszy.

W 2014 roku polskojęzyczne media zachodnie straszyły  wkroczeniem Rosji do Polski ,że "to kwestia GODZIN".

Mamy 2017,jedyne obce wojska to "uchodźcy"(Mossad & CIA) i USA/Nato ale spoko,ważne że nie "zła" Rosja.

Rozmowy trwają,trzeba dobrze zaplanować rozlokowanie mięsa armatniego aby straty wśród "białych podludzi" były jak największe

w zbliżającym się konflikcie made in UsRael.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wsluchujac sie w slowa Trumpa,pomimo tego ze gadal o trudnej przeszlosci Polski,w tym dwie okupacje,holokaust tysiecy zydow,to nie padlo nic konkretnego w kwesti umowy gazociagu z USA,zadnych konkretow tez nie bylo na temat idei panstw trojmorza,od Baltyku po Adriatyk i morze czarne.Trump opowiadal jaki to wspanialy polski narod i jaki to duch unosi sie i duzo w tym bylo wazeliniady,ale bardzo duzo ogolinkow padlo.Potem pojechal do Hamburga i protesty setki tysiecy alterglobalistow na ulicach Hamburga.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 gadal o trudnej przeszlosci Polski,w tym dwie okupacje,holokaust tysiecy zydow

Ja pierxxxx już sie rzygać chce od tej gebelszczyzny na temat biednych żydów którzy byli głównym celem nazistów.

Głównym celem IIWŚ byli mieszkańcy Europy, 2/3 ofiar tamtej wojny to Słowianie + plus pozostałe nacje a w tym jakiś promil żydów *.

„Jesli chodzi o scislosc to niemieckie obozy koncentracyjne mozna nazwac zydowskimi obozami koncentracyjnymi, jesli wezmiemy pod uwage pochodzenie A.Hitlera i osobnikow z jego najblizszego otoczenia (przywodcow III Rzeszy niemieckiej), takich jak: Himmler, Gebbels, Hess, Eichmann, Goring, Heydrich, Frank, Keitel, Milch, Globocnik, Bach-Zelewski etc
– vide opracowanie historyczne pt. „Before Hitler Came”
autorstwa niemieckiego historyka zydowskiego pochodzenia D.Bronder”

(Informacje o zydowskim pochodzeniu A.Hitlera i jego najblizszego otoczenia wykorzystal H.Kardel w swojej ksiazce pt.
„A.Hitler founder of Israel – A.Hitler zalozycielem Izraela) – vide strona:
http://holywar.org/txt/founder_of_Israel.pdf

 

http://pl.scribd.com/doc/18941614/Bronder-Before-Hitler-Came-A-Historical-Study-English-Translation-1975

„…podczas gdy zydowscy bankierzy z USA i Europy zachodniej (Niemiec i W.Brytanii) finansowali A.Hitlera i rozbudowe militarna III Rzeszy niemieckiej – ci sami zydowscy bankierzy finansowali wczesniej zydo-bolszewicka rewolucje 1917r w Rosji”.

“Władze niemieckie udzieliły wsparcia syjonistycznym obozom szkoleniowym i kibucom organizowanym na terenie III Rzeszy (było ich kilkadziesiąt, działały do roku 1942, powiewały nad nimi dumnie „Gwiazdy Dawida”), Gestapo służyło wszelką pomocą żydowskim emigrantom, a dzięki tak zwanemu układowi o transferze przekazano z Niemiec do Palestyny około 70 milionów dolarów, co miało wielkie znaczenie dla ekonomicznej stabilizacji żywiołu żydowskiego na tym obszarze.”

 

W tym samym czasie już od września 1939 eksterminacja inteligencji polskiej szła pełną parą.

“…żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”.

http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-adolf-izrael-budowa.html

 

* żyd to nie jest nazwa jakiejś rasy,słyszał ktoś o rasie Polaków albo Norwegów,albo o rasie zielonoświątkowców?

Żyd to wyznawca judeo-chrześcijaństwa.

"Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery".  Rz 2; 28-29

 

Syjonista to osoba uważająca się za przedstawiciela żydowskiej rasy.

Naziści byli syjonistami którzy mordowali wyznawców judaizmu,Tory która zabrania tworzenia państwa Izrael itd itp

W szkole Cię okłamano: To nie Stalin(gruziński żyd syjonista) wymyślił, że Polska będzie komunistyczna, a USA.
 To nie Izrael powstał w konsekwencji Holokaustu, a Holokaust wymyślono po to, by powstało państwo Izrael.

Hitler założycielem Izraela - Hennecke Kardel

http://wspanialarzeczpospolita.pl/2016/04/11/mit-drugiej-wojny-swiatowej/

"komunizm" czyli bolszewizm,nie został stworzony w Rosji przez Rosjan tylko przywieziony do niej przez syjonistów w celu zniszczenia jej.

” Tragedia, która spadła na Polskę w 1989 roku w postaci okrągłego stołu, wolnych wyborów i rządu Mazowieckiego nie została jeszcze przez większość Narodu zrozumiana. Wszyscy się cieszyli, że „komuna” upadła.
Polacy nie zdawali sobie sprawy z komedii w którą zostali uwikłani w sposób z góry zaplanowany  

Ta komedia może się zakończyć tragicznie dla Narodu Polskiego, tragicznie na dziesiątki, a może nawet na setki lat. 
"Komuna" ;)  upadła, bo taka decyzja zapadła w Nowym Jorku, w gabinecie Rockefellera

przy współudziale tajnej „żydo”-masońskiej(czytaj jezuickiej)*/syjonistycznej loży B’nei B’rith".

Najpierw tajne rozmowy ze sobą, tajny podział ról,a potem komedia dla nieświadomego Narodu.

* „Jeśli prześledzisz masonerię, poprzez jej wszystkie odłamy, i dojdziesz do jej samego szczytu, do głównej głowy (szefa) masonerii światowej, odkryjesz że owa głowa oraz szef Zakonu Jezuitów(zwany Czarnym Papieżem, generałem zakonu…)
to jedna i ta sama osoba.”
James Parton (American historian)

 


Trep jest syjonistą ponieważ wielokrotnie zapewniał o tym że popiera Izrael i że będzie chronił jego interesy.

„Ponieważ źle znoszę fakt, że prawo izraelskie narzuca mi przynależność do jakiejś fikcyjnej wspólnoty etnicznej, a jeszcze gorzej konieczność prezentowania się reszcie świata jako członek klubu wybranych, przeto oświadczam, że chcę podać się do dymisji i przestać uważać siebie za Żyda”
Shlomo Sand

W IMIĘ TORY. ŻYDZI PRZECIWKO SYJONIZMOWI

Zadaniem tej książki jest zaprezentowanie czytelnikowi historii oporu przeciwko „nieubłaganemu i wszechogarniającemu” zagrożeniu syjonizmu, oporu, którego konceptualne podłoże niewiele się zmieniło przez ostatnie 120 lat. Książka ta rzuca światło na żywotną, upartą postawę, którą zwolennicy syjonizmu postrzegają z kolei jako świętokradztwo. Wśród krytyków syjonizmu, z którymi spotykamy się na kartach książki, są nie tylko Żydzi noszący czarne płaszcze. Zaliczają się do nich wszyscy, którzy opierają swój sprzeciw na argumentach o charakterze judaistycznym: chasydzi i mitnagdim, Żydzi reformowani i konserwatywni, Żydzi z Izraela i diaspory, a nawet przedstawiciele nurtu narodowo-religijnego, którzy zakwestionowali własne syjonistyczne przekoniania.

Książka Y. Rabkina, opublikowana już w wielu językach, a obecnie wydawana po polsku, na pewno zaciekawi polskiego czytelnika. Polska była bowiem zarówno miejscem powstania, jak i rozwoju syjonizmu, który później został przeszczepiony do Palestyny i Izraela. Praca napisano w sposób jasny i kompetentny jest jak najbardziej aktualna.

"Tak przeżyliśmy lata 1956, 1968, 1970, 1976, 1980 i doczekaliśmy się tego, że syjoniści częściowo odsunięci od władzy w 1956 roku powracają triumfalnie na najwyższe stanowiska, wykorzystując do tego celu Wałęsę i „Solidarność”.

( To, co nie udało się żydowskim trockistom w czerwcu 1956r., w marcu 1968r., w grudniu 1970r., w czerwcu 1976r., udało się 13.12.1981r.
Od tego momentu, od13.12.1981r.
nastąpiło ugruntowanie syjonistycznych rządów w Polsce,
które przejęły władzę w sierpniu 1980 r. w wyniku wielkiej manipulacji Polakami.

Ta syjonistyczna manipulacja nosiła nazwę NSZZ „Solidarność”.
Nazwę „Solidarność” nosiła także syjonistyczna loża B’nei B’rith
powołana w Krakowie w 1892 r. Jednak inicjatywa wymknęła się żydostwu spod kontroli i trzeba było aż zbrodni stanu wojennego, żeby syjonistyczna bolszewia i jej potomstwo mogło utrzymać władzę nad Polakami. – za Wierni Polsce Suwerennej )…

„Żydzi”/syjoniści po wielu porażkach, przepychankach z Moczarem, wrócili triumfalnie do rządu z pomocą Wałęsy, który z każdym dniem, z każdym wywiadem demaskował się, odkrywając swoje nieuctwo, dyletantyzm polityczny i pychę…

To pod rządami Wałęsy Polska była okradana na masową skalę, afera goniła aferę.

Zbudował on dobrobyt, ale dla garstki agentów, złodziei „żydów”/syjonistów.
Wpędził natomiast w nędzę i beznadzieję 20 milionów uczciwych Polaków, którym brakuje na czynsze, lekarstwa i chleb.
Zafundował też bezrobocie sięgające 3 milionów osób. Podczas swej wizyty w USA w 1991 roku, Wałęsa m.in., powiedział w konsulacie polskim w Nowym Jorku do amerykańskich biznesmenów:„…bo powinniście wiedzieć, że najlepsze interesy robi się z głupimi i ciemnymi”…

 

Naucz się tego na pamięć i opowiedz sąsiadom,niech się zdziwią jacy są mądrzy.

http://media.gettyimages.com/photos/george-lincoln-rockwell-head-of-the-american-nazi-party-appears-to-be-picture-id50372345

http://media.gettyimages.com/photos/george-lincoln-rockwell-head-of-the-american-nazi-party-during-podium-picture-id50372344

The American Nazi Party was founded by George Lincoln Rockwell in 1960.

 

 

Edytowane przez NIC

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe co tak naprawde Trump mysli o ideo trojmorza,bo jakos  jednoznacznie sie nie wypowiedzial o tym pomysle krajow europy srodk-wsch.Wciaz niewiadomo co tak naprawde mysli o Rosji ten Trump.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trojmorze czy gruba V4 z punktu widzenia Ameryki nie ma minusow. Od przeciwwagi dla Rosji i Niemiec po mozliwosci inwestycyjne i wspolprace militarna. Jakby nie patrzec to ponad 100 milionow ludzi.

No i wszystkich za gebe trzyma Gazprom a to duze mozliwosci dla amerykanskiego eksportu. Jeden gazoport jest juz w Polsce, drugi powstaje w Chorwacji. Gdyby Amerykanie przejeli interesy rosji, a moga to robic np cena to Trojmorze byloby najwiekszym rynkiem zbytu surowcow dla USA. I to przelozy sie na bezpieczenstwo Polski oraz tanszy gaz i rope niz obecnie.

Minusow w zasadzie wiekszych nie ma. Oprocz tego ze kraje starej Unii uruchomia wszystko co moga aby projekt zdlawic i niszczyc. Rosja pewnie tez. Wiec moze byc ciekawie i to nie koniecznie zle dla Polski. Putin na G20 zapytany o dostawy gazu do Polski powiedzial ze nie ma nic zlego w konkurencji i chetnie zmierzy sie na rynku z amerykanami. Zapewne cenowo.

Tylko wiekszosc krajow trojmorza boi sie Polski z kilku powodow. O jednym wspomnial Trump w czasie przemowienia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, d34m0n_chi1d napisał:

Trojmorze czy gruba V4 z punktu widzenia Ameryki nie ma minusow. Od przeciwwagi dla Rosji i Niemiec po mozliwosci inwestycyjne i wspolprace militarna. Jakby nie patrzec to ponad 100 milionow ludzi.

No i wszystkich za gebe trzyma Gazprom a to duze mozliwosci dla amerykanskiego eksportu. Jeden gazoport jest juz w Polsce, drugi powstaje w Chorwacji. Gdyby Amerykanie przejeli interesy rosji, a moga to robic np cena to Trojmorze byloby najwiekszym rynkiem zbytu surowcow dla USA. I to przelozy sie na bezpieczenstwo Polski oraz tanszy gaz i rope niz obecnie.

Minusow w zasadzie wiekszych nie ma. Oprocz tego ze kraje starej Unii uruchomia wszystko co moga aby projekt zdlawic i niszczyc. Rosja pewnie tez. Wiec moze byc ciekawie i to nie koniecznie zle dla Polski. Putin na G20 zapytany o dostawy gazu do Polski powiedzial ze nie ma nic zlego w konkurencji i chetnie zmierzy sie na rynku z amerykanami. Zapewne cenowo.

Tylko wiekszosc krajow trojmorza boi sie Polski z kilku powodow. O jednym wspomnial Trump w czasie przemowienia

Trojmorze ma dokladnie cos okolo 110mln ludzi,natomiast cala pozostala stara  unia europ ma blisko 200mln ludzi,wiec dysproporcja jest ogromna.Zgadza sie ze Rosja trzyma za pysk prawie cala europe i niektore kraje chcialy by sie uzaleznic od Moskwy,tyle ze czy ceny gazu z USA beda przystepne dla tych krajow,ro juz dyskusyjna sprawa :rolleyes: pytanie zaadnicze na ile Trump faktycznie chce te interesy gazowe wprowadzic do tych 13 krajow srodk wsch europy,a na ile tylko tak przytupuje temu projektowi,zeby przymilic sie Polsce i grupie panstw trojmorza.Co do Putina gosc wydaje mi sie zdaje sobie sprawe ze ma tanszy gaz,niz ten ktory proponuje USA,a ze kraje trojmorza nie sa zbyt majetne w kase,to Putin byc moze uwaza,ze czesc krajow trojmorza nie pojdzie na interes gazowy z USA i nadal bedzie czerpac gaz tanszy z Rosji.Natomiast Niemcy,jesli by nie chodzilo o interesy z gazpromem,to by dawno wypieli sie na te Rosje i Putina,tymczasem nadal jemu przytupuja i podobnie inne bogate kraje unii europ.,wszak zapewne zdaja sobie sprawe,ze ten gaz ciagniety z USA musi byc po prostu drozszy.Przytocze teraz pewne liczby najwiekszym krajem trojmorza jest Polska z 38mln ludzmi,najwiekszym miastem jest Bukareszt z 1,800 tys mieszkancow.Jesli chodzi o sfere finansowa danego kraju na 1 osobe wyglada to nastepujaco:1.Austria 44 tys dol amerykanskich, 2.Slowenia 21 tys, 3.Czechy 18 tys,4.Estonia 17 tys,5.Slowacja 16 tys,6.Litwa i Lotwa po 16 tys,dalej Wegry,Polska,Chorwacja po 12 tys,Rumunia 9 tys i na koncu Bulgaria 7 tys jako najbiedniejszy z krajow trojmorza.A wiec widac ogromna przepasc w zamoznosci tych krajow.Rzecz jasna bardzo roznorodne sa tez jezyki jakimi posluguja sie te kraje.Ponadto ogromny obszar od Estoni po Chorwacje i Bulgarie,czyli niemal prawie caly kontynent od  prawie polnoc wuropy  az po prawie same krawedzie jej konca na poludnie europy :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co innego jest miec tanszy gaz, a co innego sprzedawac go drogo. Akurat Polsce gazprom sprzedaje po najwyzszych cenach swiatowych. Nikt na swiecie nie placi tyle za gaz. Innym krajom oferuja ceny co najmniej rozne.  Ale tu nie chodzi tylko o cene. Rosja to kraj gdzie takie decyzje sa czysto polityczne, a monopol u nie koniecznie zawsze przyjaznego sasiada nie jest dobry, nawet za niska cene.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 9.07.2017 o 16:15, d34m0n_chi1d napisał:

Trojmorze czy gruba V4 z punktu widzenia Ameryki nie ma minusow. Od przeciwwagi dla Rosji i Niemiec po mozliwosci inwestycyjne i wspolprace militarna. Jakby nie patrzec to ponad 100 milionow ludzi.

No i wszystkich za gebe trzyma Gazprom a to duze mozliwosci dla amerykanskiego eksportu. Jeden gazoport jest juz w Polsce, drugi powstaje w Chorwacji. Gdyby Amerykanie przejeli interesy rosji, a moga to robic np cena to Trojmorze byloby najwiekszym rynkiem zbytu surowcow dla USA. I to przelozy sie na bezpieczenstwo Polski oraz tanszy gaz i rope niz obecnie.

Minusow w zasadzie wiekszych nie ma. Oprocz tego ze kraje starej Unii uruchomia wszystko co moga aby projekt zdlawic i niszczyc. Rosja pewnie tez. Wiec moze byc ciekawie i to nie koniecznie zle dla Polski. Putin na G20 zapytany o dostawy gazu do Polski powiedzial ze nie ma nic zlego w konkurencji i chetnie zmierzy sie na rynku z amerykanami. Zapewne cenowo.

Tylko wiekszosc krajow trojmorza boi sie Polski z kilku powodow. O jednym wspomnial Trump w czasie przemowienia

Trojmorze ma dokladnie cos okolo 110mln ludzi,natomiast cala pozostala stara  unia europ ma blisko 200mln ludzi,wiec dysproporcja jest ogromna.Zgadza sie ze Rosja trzyma za pysk prawie cala europe i niektore kraje chcialy by sie uzaleznic od Moskwy,tyle ze czy ceny gazu z USA beda przystepne dla tych krajow,ro juz dyskusyjna sprawa :rolleyes: pytanie zaadnicze na ile Trump faktycznie chce te interesy gazowe wprowadzic do tych 13 krajow srodk wsch europy,a na ile tylko tak przytupuje temu projektowi,zeby przymilic sie Polsce i grupie panstw trojmorza.Co do Putina gosc wydaje mi sie zdaje sobie sprawe ze ma tanszy gaz,niz ten ktory proponuje USA,a ze kraje trojmorza nie sa zbyt majetne w kase,to Putin byc moze uwaza,ze czesc krajow trojmorza nie pojdzie na interes gazowy z USA i nadal bedzie czerpac gaz tanszy z Rosji.Natomiast Niemcy,jesli by nie chodzilo o interesy z gazpromem,to by dawno wypieli sie na te Rosje i Putina,tymczasem nadal jemu przytupuja i podobnie inne bogate kraje unii europ.,wszak zapewne zdaja sobie sprawe,ze ten gaz ciagniety z USA musi byc po prostu drozszy.Przytocze teraz pewne liczby najwiekszym krajem trojmorza jest Polska z 38mln ludzmi,najwiekszym miastem jest Bukareszt z 1,800 tys mieszkancow.

Zaraz NIC wyjedzie z tekstem,ze Trump to potomek zydow podobnie jak reszta koronowanych glow wiekszych krajow to tez potomkowie zydow i bedzie ich gnoil.NIC jest specyficzny w mysleniu o swiecie i postrzeganiu polityki krajow swiata.Dla niejakiego NIC najlepszym systemem sprawowania wladzy jest system plemienny i w ten sposob jedno plemie moze rzadzic 100,200,300 lub 400lat,bo wladza przechodzi z dziadka na ojca,z ojca na syna,z syna na jego syna,lub jego kuzyna i tak przez szereg wielu lat mielibysmy jedna i te sama wizje rzadzenia tego typu krajem :o nie wspomne jak taki kraj bylby zacofany gospodarczo,nierozwiniety i bedacy w stadium pogranicza analfabetyzmu kulturowego i cywilizacyjnego na tle innych krajow swiata,to by nawet nie byla Polska czasow przedwojennych,ale wczesne sredniowiecze,a moze nawet i pozniejszy antyk :rolleyes: ale coz NIC wlasnie taki system by chcial na swiecie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...