Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
roro8

Deski sedesowe wolnoopadające

Recommended Posts

Witam,

chcę kupić deskę wolnoopadającą do toalety. Mam tylko takie pytanie do osób które posiadają, czy warto ? :) Często Wam się psuje ten mechanizm? Bo znam tylko jedną osobę która ma, ale ona strasznie narzeka na tą deskę. Dlatego teraz sam się zastanawiam czy warto.

Będę wdzięczny za opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ktoś kupił najtańszą to może dlatego mu się psuje :P Ja robię remont na wakacje i też chwila moment i będę zamawiał wszystko do łazienki. Taką deskę też będę kupował, ale jeszcze nie mam wybranego modelu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja mam i nie narzekam hehehe. Wręcz przeciwnie, chwalę sobie. Przynajmniej dzieci palców już sobie nie przytrzaskują, co wcześniej im się zdarzało. jeśli chodzi o modele, to jest obecnie w czym wybierać. ja mam taką http://www.lazienkaplus.pl/pl/roca-gap-deska-sedesowa-wolnoopadajaca-z-funkcja-latwego-wypinania-a80148200u,483528,87,i.html i jest wszystko ok, dobrze nam się sprawdza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mówiąc, to kompletnie się n tym nie znam. Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetnie! Dzięki wielkie za fajne i sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się one przydadzą :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz