Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Dziewczynadz

On się zakochał a ja nie wiem co czuję..

Recommended Posts

Mam 18 lat. 
Jakoś 2 miesiące temu zaczęłam pisać z pewnym chłopakiem. Znaliśmy się, bo chodziliśmy razem rok do jednej klasy, ale nigdy w sumie nie gadaliśmy. Zaczął się mną interesować i się zakochał. Nigdy nie byłam w związku. Boję się zobowiązań, jak to będzie i w ogóle. Nawet nie wiem co czuję do niego. Mówiłam mu, że muszę to przemyśleć i potrzebuje czasu. Aż w końcu mu powiedziałam, że nic nie czuję i ma nie liczyć na związek. Było mu przykro, pytał się co może zrobić w tej sytuacji jeszcze i czy na pewno nie ma szansy.. Spotkamy się jakoś 1-2 razy w tygodniu w ekipie ze znajomymi. Lubimy swoje towarzystwo, ale nie mamy zbytnio o czym rozmawiać sami. Dlatego unikałam spotkań z nim, bo się bardzo stresowałam. I chyba też dlatego nie odwzajemniłam jego uczuć żeby mnie nie "męczył". 

Nie wiem czy chce z nim być, ale jeśli bym się zdecydowała to jak mu to powiedzieć teraz? Dobrze mi jest samej. Ale w końcu będę musiała kogoś znaleźć. Ale nie wiem czy te ciągle spotykania się nie byłyby dla mnie męczące. Rodzina tylko czeka aż znajdę sobie kogoś. 
Jestem beznadziejna, nie umiem rozpoznać miłości, boje się związku i zaangażowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spróbujcie spotykać się jako przyjaciele albo kumple. Bez zobowiązań, bez stresu. Po jakimś czasie albo zakochasz się w nim albo nie.

Nie jesteś beznadziejna. Jesteś po prostu młoda i niedoświadczona. Nierób niczego na siłę. Miłość przychodzi sama.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, jeżeli nie czujesz potrzeby utworzenia z kimkolwiek związku, to oczywiście takie coś nie będzie mieć sensu. Takie jest moje zdanie, bo nic dobrego na pewno z tego nie przyjdzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz