Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marianna Arabilska

Kurier czy broker?

Recommended Posts

Zalezy gdzie. W kraju poczta bo wychodzi najtaniej. Za granice srednia waga, porownywarka cen. Wpisujesz wage i kod pocztowy odbiorcy i widzisz kilkanascie ofert na stronie wg ceny.

Ciezkie przesylki 10kg+ male niezalezne firmy kurierskie. Te duze sie cenia bo zarabiaja na malych paczkach i dokumentach a paleta zajmuje im miejsce wiec ja wysoko wyceniaja. Te male sa w sam raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli chcesz przepłacać to możesz korzystać ze zwykłych firm kurierskich :P ale ja odkąd zacząłem korzystać z brokerów to już tak zostało. nie widzę sensu w tym, żeby płacić więcej za przesyłki skoro jakość usług jest taka sama.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie też nie ma dylematu hehehe. Poczytaj tutaj więcej na ten temat, to już wtedy nie powinnaś mieć wątpliwości https://www.wysylajtaniej.pl/blog/wspolpraca-brokerem-uslug-kurierskich-bardziej-oplacalna/

Kiedyś też korzystałem z poczty, ale niestety zniechęciło mnie to, że za długo szły paczki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, mizeria napisał:

Dla mnie też nie ma dylematu hehehe. Poczytaj tutaj więcej na ten temat, to już wtedy nie powinnaś mieć wątpliwości https://www.wysylajtaniej.pl/blog/wspolpraca-brokerem-uslug-kurierskich-bardziej-oplacalna/

Kiedyś też korzystałem z poczty, ale niestety zniechęciło mnie to, że za długo szły paczki. 

Przeczytałam i już rozumiem przynajmniej na jakiej zasadzie działają brokerzy. Bo wcześniej było to trochę dla mnie niejasne. A czy korzystaliście może z tego wysyłaj taniej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja korzystam z nich cały czas. Dlatego właśnie podesłałem linka do nich. Od roku jak mam coś do wysłania to nadaję za ich pośrednictwem. Przeglądałaś już ich cennik? Bo jeśli nie to zajrzyj. Myślę, że to przekona Cię ostatecznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli nie znacie się zbyt dobrze na tym temacie, to na pewno powinniście skorzystać z gotowych rozwiązań. Ja nie jestem specem w wysyłaniu paczek, a że czasem muszę to robić, to wolę zrobić to za pośrednictwem Furgonetka. Tam przekonacie się, jak  tanie przesyłki kurierskie są dostępne na naszym rynku. większość ludzi o tym nie wie, dlatego przepłacają, co moim zdaniem jest totalnie bez sensu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem zdana, że warto się w tych sprwach radzić jakiegoś speca. Można sobie wielu trudności i problemów oszczędzić...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja raczej korzystałem z usług kurierskich i nie zastanawiałem się nad innymi opcjami. Do tej pory nie miałem powodów się skarżyć. Wiadomo, czasem dłużej się czekało lub kurier popełnił błąd. Nie było to jednak nic co sprawiłoby, że chciałem zrezygnować z ich usług. Ja póki co nie narzekam i dalej mam zamiar korzystać z usłyg kurierskich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na takie tematy można dyskutować bez przerwy. W końcu każdy z nas może mieć inne doświadczenia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz