Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Anonimowazolza

Jak poradzic sobie z problemami ? Śmierć.

2 posty w tym temacie

Hej.

Sama niewiem jak zacząć.

Jestem sama ze swojimi problemami , potrzebuje rady , czasem mysle ze jestem jakas chora. Mam wszystko gdzies, nieodczuwam radosci, nie umiem plakac ... Mimo mojich wielkich problemow nie robie nic z nich i olewam pomoc . 

Chce robic sobie krzywde za kazdym razem jak sobie narobie kolejnych problemow , bije sie, tne sie , uderzam w sciane , jestem agresywna ale nigdy nie smutna , kiedy chce sie wyplakac poprostu sie nie da... 

Mam chlopaka ale go zdradzam z kolega.  o mojich prawie wszystkich problemach wie tylko moja nauczycielka..

Zacznijmy od tego ze moja mama mnie nie kocha . mowila mi to albo ze jestem dla niej zerem.. Chciala by mnie oddac.

W szkole ucze sie lepiej staram sie ukrywac moje uczucia , nosze maske. 

Mialam problrmy z alkocholem i prawem..  Zawsze robilam  rodzica problemy.... Otaczalam sie gronem cpajacych i pijacych starszych ludzi ..

Uciekalam z domu przez okno pilam po nocach raz przez picie prawie umarlam. Czekam na sprawe w sadzie o to ze moji koledzy mnie upili i pozostaeili na mrozie.. Znalazl mnie brat kolezanki..

Jestem osoba lubiana.. Ale otaczaja mnie falszywe osoby .. 

Moj brat jest agresywny  a drugi  molestuje mnie , trzeci nie mieszka z nami..  Na nowt rok postanoeilam sie zmienic ale ptoblemy wrocily. 

Nagrano mnie w nieprzyjemnej sytuacji ..sprawa troche intymna. Moja twarz krazyla po ludzuach.. Za dziwke uwaza mnie caly powiat i dalej .   bardzo wszystkiego zaluje. Nie pozbieram sie z tego i wydaje mi sie ze jedynym sposobrm jest zabicie sie. Nie mam uczuc .. Ostatnio pobilam kolrge . uderzyl glowo o metalowy kant. Bylam z tego szczesliwa..  Zawsze  jestem rozkojarzona  patrze sie jak psychicznir chora w sufit. Jestem senna  i nie wychodze z domu.. Potrzebuje rady..

Boje sie ludzi. Jedynym sparciem jest nauczvielka ale ona niewie o wszystkim .. Czasem chce zeby zamkneli mnie w jakims poprawczaku albo psychiatryku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się wydaje, że dość dobrym pomysłem może być poszukanie informacji na ten temat w Internecie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz