Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Jowisz

Trump chce zwrotu Krymu

Recommended Posts

Niespodziewanie Trump chce zwrocic Krym Ukrainie :o Rosja powiedziala  ze tego nie zrobi.Zapowiada sie duze oziebienie na lini USA-Rosja.Wydawalo sie ze z chwila wyboru Trumpa USA beda ulegle wzgledem Rosji,a teraz cos sie wydaje ze wcale tak nie bedzie.Rosja ani mysli oddac Krymu-wszak stacjonuje tam rosyjska flora wojenna,a Ukraina chcialy by znowu miec Krym pod swoja kuratela.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czego może chcieć kolejny syjonista przy korycie?

Cytuj

 

 Ukraina chcialy by znowu miec Krym pod swoja kuratela.


 

Syjoniści z Ukrainy by chcieli,tak samo jak chcą odebrać Polsce ziemię która "należy" do Ukraińców.

 

„Trump długo był słownym zwolennikiem Izraela.
Jego córka i dwoje wnucząt są Żydami, wiceprezes jego organizacji jest Żydem”

Żyd to wyznawca judeo-chrześcijaństwa.
Żyd ortodoksyjny nie może tworzyć państwa Izrael ponieważ zabrania mu tego Tora.
Państwo Izrael jest syjonistyczne/talmudyczne
a syjonistą może być każdy,przedstawiciel dowolnej rasy.

W IMIĘ TORY. ŻYDZI PRZECIWKO SYJONIZMOWI

Zadaniem tej książki jest zaprezentowanie czytelnikowi historii oporu przeciwko „nieubłaganemu i wszechogarniającemu” zagrożeniu syjonizmu, oporu, którego konceptualne podłoże niewiele się zmieniło przez ostatnie 120 lat. Książka ta rzuca światło na żywotną, upartą postawę, którą zwolennicy syjonizmu postrzegają z kolei jako świętokradztwo. Wśród krytyków syjonizmu, z którymi spotykamy się na kartach książki, są nie tylko Żydzi noszący czarne płaszcze. Zaliczają się do nich wszyscy, którzy opierają swój sprzeciw na argumentach o charakterze judaistycznym: chasydzi i mitnagdim, Żydzi reformowani i konserwatywni, Żydzi z Izraela i diaspory, a nawet przedstawiciele nurtu narodowo-religijnego, którzy zakwestionowali własne syjonistyczne przekonania.

Książka Y. Rabkina, opublikowana już w wielu językach, a obecnie wydawana po polsku, na pewno zaciekawi polskiego czytelnika. Polska była bowiem zarówno miejscem powstania, jak i rozwoju syjonizmu, który później został przeszczepiony do Palestyny i Izraela. Praca napisano w sposób jasny i kompetentny jest jak najbardziej aktualna.

 

„Mam żydowską córkę. To nie było w planie, ale bardzo się cieszę, że się wydarzyło” Trump powiedział na wydarzeniu mającym miejsce w Manhattanie. Odnośnie Izraela powiedział „Kochamy Izrael. Będziemy walczyć za Izrael na 100%, na 1000%. Zawsze tak będzie”

Przed izraelskimi wyborami w 2013 r. Trump nagrał wideo wiadomość popierającą premiera Benjamina Netanyahu.

„Naprawdę macie wspaniałego premiera w Benjaminie Netanyahu. Jest zwycięzcą, jest bardzo szanowany, bardzo dobrze myśli o was wszystkich” Trump powiedział w 30 sekundowym spocie „Głosuj na Benjamina – wspaniałego faceta, wspaniałego przywódcę, wielkiego dla Izraela.”


Jeżeli ktoś popiera Izrael to nie jest żydem tylko syjonistą,nie ma czegoś takiego jak rasa żydowska.

„Ponieważ źle znoszę fakt, że prawo izraelskie narzuca mi przynależność do jakiejś fikcyjnej wspólnoty etnicznej, a jeszcze gorzej konieczność prezentowania się reszcie świata jako członek klubu wybranych, przeto oświadczam, że chcę podać się do dymisji i przestać uważać siebie za Żyda” - Shlomo Sand

 

„Trump czasami parał się izraelskimi nieruchomościami. Około dekadę temu kupił teren w metropolii Tel Awiw z planem budowy najwyższego budynku nazwanego Trump Plaza Tower. Później sprzedał nieruchomość w Ramat Gan izraelskiej firmie przed jej rozwojem.”

„Trump i Kushner są członkami Ortodoksyjnej Synagogi Looksteina i obchodzą szabat.
Prawą ręką Trumpa jest żydowski prawnik, Michael Cohen, który jest również głównym doradcą kampanii. Cohen rozpoczął kontrowersję w zeszłym tygodniu sugerując, że gwałt na współmałżonku nie liczy się jako gwałt. Później przeprosił mówiąc, że jego uwagi były „niewyraźne”

„Kiedy Ivanka Trump przedstawiła swojego ojca na obiedzie Algemeiner sześć miesięcy temu powiedziała:
„Często i głośno używał swój głos na rzecz Izrael, na rzecz rozwój w Izraelu, na rzecz bezpieczeństwa Izraela i na rzecz idei demokracji Izraela.”

„Donald Trump kazał przeprowadzić służbom specjalnym szczegółowy przegląd osoby zięcia. Znaczy to, że zamierza zięcia włączyć do swojej drużyny. Jest on absolwentem Harvardu i biznesmenem z dużymi osiągnięciami. Na razie media milczą, w jakim charakterze Trump chce zatrudnić zięcia. Wiadomo, że Trump współpracuje ze swoim zięciem w biznesie od bardzo dawna i ma do niego bezgraniczne zaufanie. Nie jest to też jakiś tam Żyd. Trump takiemu córki by nie oddał. Jego zięć jest synem jednego z liderów żydowskiej diaspory Nowego Jorku Charlesa Kushnera, działającego od dawna w budowlanym biznesie. Ma on kontakty na całym świecie. To on według nieoficjalnych informacji ma być jednym z przedstawicieli żydowskiej diaspory, poprzez których Kreml szuka kontaktów z Trumpem. Jako pośrednicy mieli wystąpić przedstawiciele rosyjskiej żydowskiej elity finansowej. Prezydent Rosyjskiego Żydowskiego Kongresu Jurij Kanner nie potwierdził ani też nie zaprzeczył , że jego bracia służyli za pośredników przy nawiązywaniu kontaktów Kremla z Trumpem. Powiedział tylko, że takie próby w obecnej sytuacji byłyby całkowicie normalne. Podkreślił też, że nie tylko rosyjskie kierownictwo szuka kontaktów z Trumpem za pośrednictwem żydowskiego biznesu. Zwycięstwo Trumpa spowodowało bowiem, że tradycyjne polityczne i dyplomatyczne kanały przestały funkcjonować. Trump dotychczas zajmował się wyłącznie biznesem, a nie polityką i nikt nie ma do niego dojścia”.

 

Jeśli człowiek wierzy, że w tworzeniu historii ludzkości istnieją przypadki,
to jest on kompletnym idiotą [Marek Tulisz Cyceron]

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coz w USA mase jest zydow i ich potomkow,najpierw byli dlugo w europie,najczesciej na terenie Wegier,Ukrainy,Austri ,Polski,az do momentu  kiedy wybuchla 2 wojna swiatowa i te obozy powstaly,czesc umarla w obozach,a czesc pouciekala z centralno-srodkowo europy do Angli,Kanady,USA i Brazyli i ich potomkowie do dzis tam zyja.Watpie by Rosja sie ugiela pod rykiem Trumpa,bo on Krymu nie przywroci Ukrainie,bez zgody Rosji :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...