Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zdesperowana13

Rozdarcie sercowe w pracy

Recommended Posts

Muszę z kimś porozmawiać, dlatego zdecydowałam się napisać co mnie przytłacza tutaj. Może zacznę od początku, od półtora roku pracuje w jednej firmie. W wakacje otrzymałam awans i trafiłam do biura, tam to wszystko się zaczęło. Mam dwóch szefów. Z jednym nie utrzymuje prawie w ogóle kontaktu z drugim za to mam/ miałam świetne relację. Gdy mnie prosił, zostawałam dłużej, żeby nadgonić pracę, po godzinach zostawałam, żeby dzwonić do klientów, żeby w firmie szło jak najlepiej. Zostawałam jednak nie bezinteresownie, ponieważ wiedziałam, że jak zostanę dłużej to I. odwiezie mnie na pociąg i będę mogła z Nim spędzić chwilę czasu. W aucie zawsze On prowokował mnie, prosił o wysyłanie fantazji erotycznych, seksowych zdjęć- bardzo mi to odpowiadało, ponieważ mam do Niego słabość. Czuje, że zależy mi na bliższym kontakcie z szefem, jednak wszystko się posypało, ponieważ nie mogłam dogadać się w biurze i poprosiłam szefa o możliwość powrotu na stare stanowisko, gdzie nie mam już z Nim kontaktu. Wróciłam na stare "śmieci", jednak to nie jest największy problem. W trakcie imprezy firmowej, Jego wspólnik z drugiej firmy, prowokował, prowokował, aż w końcu stało się- przespałam się z nim na imprezie. Wiem, że On pochwalił się mojemu Szefowi, jednak ten nie skomentował tego w żaden sposób.
Zostałam wysłana w delegację, gdzie spotkałam się z jednym z naszych kontrahentów, żeby dowiedzieć się o relacjach w firmie. Nie była to jednak służbowa kolacja. Po powrocie do pracy, zadzwoniłam specjalnie do szefa, ponieważ wiedziałam, że ktoś poinformował go o mojej kolacji z kontrahentem. Mój szef zareagował dziwnie, ponieważ zapytał mi się, czy przespałam się z Kontrahentem, gdy powiedziałam, że nie to zaczął się ze mnie śmiać, że dlaczego nie, że on specjalnie przyjechał dla mnie 100 km, że sypiam z Jego wspólnikiem, że on wie- zjechał mnie od góry do dołu. Nie powiedział mi wprost co myśli o mnie, jednak odebrałam Jego słowa dość boleśnie.
Ze wspomnieniem mojego Szefa spotkałam się jeszcze 2 razy. Przed ostatnim spotkaniem, dzwonił do mnie będąc z moim szefem i pytał, czy mam ochotę na swojego szefa itd. Ja byłam tak zdenerwowana sytuacją jaką od kilku dni mam w pracy, że dosyć mocno skrytykowałam swojego szefa, że jest taki zajebisty jak ta cała firma, że dużo mówi, mało robi, że nie miałby odwagi się ze mną przespać itd. i powiedziałam, że to są moje ostatki w tej firmie, że odchodzę ( pomimo, że nie chce) Wiem, że on to wszystko słyszał, co więcej jadąc na spotkanie z A. do hotelu, musiałam spotkać mojego szefa na korytarzu hotelowym- on zrobił mi awanturę, że zamknęłam sklep 30 minut wcześniej, pomimo tego, że kazał A. zamknąć nam wcześniej stoisko.
W hotelu też rzuciłam wspólnikowi Szefa, że rezygnuje z Pracy, że Szef ma mnie gdzieś itd.
Teraz nie wiem co mam zrobić, czy mam odejść z pracy, czy mam zadzwonić do Szefa, czy lepiej nie prowokować i czekać na rozwinięcie sytuacji. Zależy mi na kontakcie z Szefem, jednak wydaje mi się, że jestem już na straconej pozycji. Nie chce rezygnować z pracy a wszystko co powiedziałam było podyktowane złością. Doradźcie mi co powinnam zrobić. Nie oceniajcie mnie proszę, wiem, że pójście z kimś do łóżka nie jest najlepszym wyjściem.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...