Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Nowa12

Czuje się samotna

2 posty w tym temacie

Hej. Moja siostra jest w ciąży, sprowadziła sie do domu z mężem. Od tej pory rodzice faworyzja tylko ja i jej męża. Mam jeszcze dwoje innego rodzeństwa. Ich właściwie czwoo traktują inaczej niż mnie, ja jestem gdy czegoś pptrzebuja, jak cos trzeba zrobić. Inaczej mnie nie widza. Nie witają mnie jak wrócę do domu ze studiów, kiedy o cos poprosze maja to gdzieś, jeśli któreś z mojego rodzeństwa o cos poprosiło zrobili by to od razu. Przez ostatnie 3 dni, mieli mnie zupełnie gdzieś, siedzielo sobie w 6, żartował i w ogóle a mnie nawet nie zaprosili, nawet nic do mnie nie mówili. Mam tego dosc, nie wiem co robić. Czy to olac czy co ? Juz dłużej nie mogę, jestem strasznie wrażliwa i nie mogę sobie z tym poradzić. Mam ochotę powiedzieć mamie ze ma czworo dzieci i powinna każdego traktować tak samo, ale jestem skryta i nie potrafię rozmawiać o emocjach i moich trudnościach. Proszę pomozcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej.

Gdybyś wtedy dosiadła się do wszystkich, jak myślisz - jak potoczyłaby się dalej sytuacja?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz