Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
roro8

Odesłanie towaru do sklepu internetowego

Recommended Posts

Mam takie pytanie do Was, czy odsyłaliście kiedyś zakupiony towar do sklepu internetowego? Jeśli tak, to jak? Czym? Potrzebuję coś odesłać i nie wiem jak się do tego zabrać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co w tym trudnego? Idziesz na pocztę, albo zamawiasz kuriera i wysyłasz paczkę na adres sklepu. Pamiętaj o zapakowaniu paragonu do paczki. to wszystko,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczty wolałbym uniknąć, bo mam daleko i wygodniej by mi było jakby to kurier zabrał ode mnie ta paczkę. Tylko jak to się zamawia takiego kuriera? I jakiego najlepiej? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ogarnij sobie tego kuriera przez ten portal http://www.wysylajtaniej.pl/ . zamawia się go przez stronkę internetową i tam załatwia się wszystkie formalności. nie jest to jakieś skomplikowane, więc bez problemu to ogarniesz. ja już od jakiegoś czasu wysyłam paczki za ich pośrednictwem. zerknij też do ich cennika od razu to zobaczysz, że mają dobre stawki za przesyłki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz