Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Jowisz

Proba obalenia rzadu w Polsce

Recommended Posts

Od paru dni obserwujemy wojenke partyjna w polskim sejmie,najpierw zablokowana mownice przez liberalow z platformy i neoliberalow z Nowoczesnej Petru probuja wmowic obywatelom ze brakuje wolnosci slowa i wolnosci mediow.Rzadzaca wladza stara sie nie prowokowac rozdartej sterty liberalow oderwanych od koryta przy ktorym kisili sie przez 8lat.Wmawianie ze nie ma wolnosci slowa,brak demokracji to najczestsze slowa jakie padaja z ust opyzyjnych parti,w ale to zamieszanie probuje wmieszac sie KOD Kijowskiego chcacy ugrac cos na tym zamieszaniu,wzniecic bunt i doprowadzic do wczesnych wyborow.Kraza sluchy ze KOD wspierany jest przez Soros.

George Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. Przez środowiska GW i TVN lansowany jest zgoła odmiennie - jako wielki wirtuoz inżynierii finansowej i dobrotliwy, postępowy filantrop. 
 
Soros mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest już realizowany poprzez finansowanie ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego, założona przez Sorosa..  O dofinansowanie z ostatniej puli dotacji mogły ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów, FEMEN, LGBT i wspierające politykę multikulti. Warto też zapoznać się ze sprawozdaniem fundacji za 2014 r. i listą organizacji które ona sponsoruje. Jest bardzo wymowna. Dla jednych to same "nowoczesne i postępowe" - dla innych propagujące wszelkiej maści dewiacyjne mniejszości oraz realizujące decentralizacje i rozkład państwa. 
 
Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru. 
Petru poprzez wspierające go liberalno-lewackie organizacje może mieć zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotam.
Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.
W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w manifestacjach na których wykrzykiwali np. anty imigranckie hasła. 
 
Drugi Majdan w Warszawie - co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru - nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $. 
 
Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”. Szkolenia odbywają się między innymi w Centrum Żydowskim we współpracy z KG Policji. 
 
„Mowa nienawiści” to doskonały knebel dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski nielegalną imigrancką masą. Z ostatnich informacji które posiadam wynika, że celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Najważniejsza będzie Warszawa. Mogą być llanowane naprawdę duże prowokacje i są na to olbrzymie środki finansowe. 
 
Orwelowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów da zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych a to pozwoli lewackim rządom na ograniczenie wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO.  Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest bardzo niewygodnym partnerem którego można spacyfikować za pomocą powrotu do władzy PO i Nowoczesnej. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji przez KOD Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066. Wystarczy np. powołać rząd obrony demokracji we Wrocławiu który poprosi brukselskich sojuszników o pomoc.Nie zanosi sie zeby ten konflikt mogl szybko sie zakonczyc i potrwa nie tylko przez swieta,ale zapewne po nich i w nowym roku.Co wy o tym sadzicie? :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popatrzcie na wypowiedzi ludzi biorących udział w marszu KOD-u,

dla których autorytetem jest np. pan „Bronisław Geremek”, który tak naprawdę nazywał się…Berele Lewartow
albo…„Tadeusz Mazowiecki”, którego prawdziwe nazwisko brzmi – Icek Dikman
albo…„Aleksander Kwaśniewski” – Izaak Stoltzman

 

Poniżej fragment wywiadu przeprowadzonego w przez „Hannę Krall” – – Haka Rejchgold z panem… „Bronisławem Geremkiem” w czerwcu 1981roku:

„… H.K. Teraz dopiero rozumiem, dlaczego to w 1948 roku ogłosił Hilary Minc „bitwę o handel” i najpierw puścił z torbami polskich kupców i rzemieślników przy pomocy domiarów podatkowych, a następnie upaństwowił wszystko, spółdzielnie praktycznie także, by Polacy nie handlowali po wieki wieków”.
(…)

B.G. No to teraz usłyszy pani znowu, ale opowiadać pani o tym nikomu i nigdzie nie będzie.
To jest największa tajemnica.
W najbliższym czasie nasi powrócą do handlu i produkcji w Polsce.
H.K. Skąd pan weźmie tylu Żydów?
Kto im da przedsiębiorstwa?

B.G. Kto? A o naszej „Solidarności to już pani zapomniała?
Jeszcze będzie prosić żeby nasi Żydzi te przedsiębiorstwa brali.
Jest ustawa o samorządzie przedsiębiorstw? Jest.
Mogła być dla nas jeszcze lepsza, ale i ta wystarczy.
Przewiduje ona, że mogą być tworzone spółki prywatno-samorządowe i prywatno-państwowe? Przewiduje.
Co jest potrzebne na rozruch takiej spółki? My wiemy dobrze. Pieniądze!
A kto ma dziś pieniądze na takie interesy? Może Polacy? Nie, ja Polaków w tym interesie, jako udziałowców w zyskach nie widzę.
Pieniądze dadzą Żydzi.

Pytała pani skąd wezmę tylu Żydów?
Ano na szczęście ludzie Izraela już są.
Przez 38 lat populacja się odrodziła w Izraelu, w Europie Zachodniej i w Związku Radzieckim także. Kiedy tylko uchwalimy ustawę o podwójnym obywatelstwie i prawie swobodnego wyboru miejsca zamieszkania oraz podróżowania do Polski tam i z powrotem w zależności wyłącznie od chęci takiego podwójnego obywatela polskiego — z kadrami do zreprywatyzowania przemysłu, rzemiosła i handlu nie mamy najmniejszego kłopotu.
A warsztaty pracy stoją otworem i nawet puste.

Opłaciło się nam doprowadzić do takiej ruiny. W takim stanie będą je nam dawać darmo i jeszcze całować w rękę, aby była praca dla Polaków i trochę towarów na rynek…”

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zapomniany-wywiad-z-geremkiem-2013-12

 

Warto dodać że żyd(czyli wyznawca judaizmu) nie może uznawać państwa Izrael
ponieważ zabrania mu tego Tora.
Izrael jest tworzony przez syjonistów wyznających Talmud.
Światem nie żądzą żydzi,światem żądzą syjoniści/Żydzi
tzw przedstawiciele „rasy żydowskiej”
(to tak jakby powiedzieć że ktoś jest przedstawicielem rasy buddyjskiej
albo zielonoświątkowej)

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Duda Andrzej ma dzis pertraktowac z liderami opozycyjnych parti,ale chyba malo mozliwe zeby to spotkanie dalo jakis skutek,wszak ewidetnie widac ze liberalnych i neoliberalnym partiom chodzi jedynie o wywolanie sztucznej,zaczepnej wojenki i  poroznienie obywateli,oraz granie na emocjach w narodzie,tak zeby podtrzymac eskalacje napiecia.Zapewne protesty na ulicach wiekszych miast beda przybierac na sile,bo KOD co rusz wyrusza na miasto i ypowiada slowa o braku wolnosci slowa,mediow,etc etc :rolleyes: przypominam rzad obecny wybrany reprezentuje rzad narodowo-ludowy o pogladach konserwatywnych,a wiec wyraznie roznych niz prezentuja partie platformy i Nowoczesnej.Obecny rzad zostal wybrany przez narod w wyborach w systemie demokratycznym i mimo ze dopiero rok sprawuje wladze,co rusz opozycyjne partie i KOD ujadaja i dopominaja sie jakis swoich interesow,wplywow,a przede wszystkim chca obalic te wladze i rozpisac nowe wybory.Prowokacje na ulicach,symulowanie ludzi podstawionych przez opozycje lub KOD udajacy rannych przypomina istne aktorstwo,cyrk i parodie.Ciekawe jak sie  to rozwinie w najblizszych dniach,ale trwa wojenka domowa w Polsce,obyatele sa mocno podzieleni w swych opiniach i tutaj duzy wplyw ma to na kogo oddawali glos w powszechnych wyborach do sejmu w 2015roku :rolleyes: woz transmisyjny tvp zostal uszkodzony,zdewastowano kamere,dziennikarz z mikrofonem z napisami tvp sa zagluszani na ich protestach,lub przykrywani flagami Polski i unii europ,w skrajnym przypadkach pojawiaja sie z ich strony machanie srokowym palcem czy  nawet gesty Kozakiewicza :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Program ds. Wojny Chemicznej i Biologicznej, Prawo Publiczne 95-79,
część 50, rozdział 32, sekcja 1520:

„Zezwala się na wykorzystywanie obiektów ludzkich do testowania przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych oddziaływania chemicznych i biologicznych czynników, w charakterze eksperymentów i badań zgodnych z wytycznymi Komisji Kongresu”.

Prawo Publiczne 95-79, część 8, sekcja 808 z 30.07.1977, statut 334:
„Sekretarz Obrony może przeprowadzać testy i eksperymenty związane z wykorzystywaniem chemicznych i biologicznych czynników bojowych na ludności cywilnej
[na terenie Stanów Zjednoczonych]”.

Oto dwa przykłady tego, co figuruje w prawie, lecz większość podobnych działań nie jest w żaden sposób uregulowana.

Taka ciekawostka,w związku z postępującą amerykanizacją świata
Obyśmy nigdy nie mieli drugiej Ameryki u siebie o ile już jej nie mamy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, NIC napisał:

Program ds. Wojny Chemicznej i Biologicznej, Prawo Publiczne 95-79,
część 50, rozdział 32, sekcja 1520:

„Zezwala się na wykorzystywanie obiektów ludzkich do testowania przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych oddziaływania chemicznych i biologicznych czynników, w charakterze eksperymentów i badań zgodnych z wytycznymi Komisji Kongresu”.

Prawo Publiczne 95-79, część 8, sekcja 808 z 30.07.1977, statut 334:
„Sekretarz Obrony może przeprowadzać testy i eksperymenty związane z wykorzystywaniem chemicznych i biologicznych czynników bojowych na ludności cywilnej
[na terenie Stanów Zjednoczonych]”.

Oto dwa przykłady tego, co figuruje w prawie, lecz większość podobnych działań nie jest w żaden sposób uregulowana.

Taka ciekawostka,w związku z postępującą amerykanizacją świata
Obyśmy nigdy nie mieli drugiej Ameryki u siebie o ile już jej nie mamy.

Polska to nie USA,natomiast niebezpieczne sa dzialania polskiej opozycji napuszcxania podstawionych osob i proby wywolania jakies formy rzekomej agresji na nich i tworzenia sztucznego aktorstwa tego typu prowokatorow.Poki co narazie widzimy tylko swiece dymne i teatralne upadki tego typu  prowokantow,pytanie co jesli opozycja nasili swoje sposoby dzialania :rolleyes: gdzie wszelkimi sposobami bedzie dazyc do wywolania wojenki na ulicy z policja,a potem dazyc do zwarcia ze zwolennikami  obecnego rzadu i klubow gazety polskiej :rolleyes: padaja juz slowa o rzekomym puczu,a to zapewne dopiero poczatek walki opozycji i KODu o probe obalenia tego rzadu,oaz rozpisania nowych wyborow,a wtedy dopiero polowa narodu ktora wybrala ten rzad sie zbuntuje i to moze juz byc bardzo grozne zjawisko i grozi po powaznym okladaniem sie po twarzy,a nawet w skrajnych przypadkach rozlewem krwi :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polska to nie USA

 

Serio?W radiu słyszę język angielski,większość polskich wykonawców śpiewa w tym języku,na ulicach reklamy Coli etc

Firmy niby polskie ale nazwy po angielsku,każde miasto wygląda tak samo,w sklepach 99% produktów jest zachodnich.

Polska jest krajem kolonialnym,w Polsce nie mamy więcej niż 10% Polski.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
38 minut temu, NIC napisał:

Polska to nie USA

 

Serio?W radiu słyszę język angielski,większość polskich wykonawców śpiewa w tym języku,na ulicach reklamy Coli etc

Firmy niby polskie ale nazwy po angielsku,każde miasto wygląda tak samo,w sklepach 99% produktów jest zachodnich.

Polska jest krajem kolonialnym,w Polsce nie mamy więcej niż 10% Polski.

No coz niewatpliwie trudno temu zaprzeczac tak naprawde,bo sporo tych nalecialosci angielskim jezykiem jest w Polsce,ale musisz pamietac ze to jezyk miedzynarodowy i powszechny w wiekszosci w krajow swiata.Sprawa druga,Polska jest kolonialnym krajem i tu tez trudno z tym polemizowac,wiele korporacji,bankow,wiekszych firm ma powiazania z zagranicznymi krajami.Widzimy w roznych krajach unii europ i USA ze obywatele tamtych panstw buntuja sie przeciwko uprzywilejowanym elitom i starego,skostnialego establiszmentu i widzielismy nie tylko zmiane prezydenta i wladzy w Polsce,ale tez na Wegrzech,oraz w USA wybor Trumpa :rolleyes: elity polskie coraz bardziej goraczkuja sie jak tu dokopac i jak sztucznie wywolac konflikt wewnatrz kraju z obecna wladza,obywatele polscy sa mocno podzieleni na dwa obozy,czyli popierajace protest opozycji i te ktore neguja ten protest i tego typu prowokacje.Co do wplywu i fascynacji anglosaskim stylem zycia to on nastapil wraz ze zmiana ustroju po 89roku,a wielka ilosc sterty reklam i fascynacji anglosaskim stylem zycia byl po 90roku bardzo widoczny,tylko z ta roznica ze po 89roku byla to fascynacja Ameryka i wszystko co zwiazane bylo z USA,ale po wejsciu Polski do unii europ nastapil przerzut na fascynacje Brytyjska i wszystko co sie z tym krajem wiazalo,poczawszy od fast fudow,kosmetykow,mody,lepszej kariery zawodowej i finansowej,seriali stamtad,a skonczywszy na klubach pilkarskich :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...