Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Hej mam pytanie . Czy uważacie ze to normalne ,aby chłopak w zasadzie narzeczony wymagał ,aby jego rodzina (babcia, dziadek ,ciotki, wujki i inne takie) Cię zaakceptowali ,a jeśli Cię nie zaakceptują to z tobą nie będzie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc  skoro Cię akceptuje to dlaczego stawia akceptacje jego rodziny za wymóg? Rozmawiałaś z nim o tym ? Osobiście uważam ten fakt za mało konieczny. Jestem z kimś to jestem z nim a nie z jego rodziną ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie powinien w zasadzie tego wymagać ale wiążąc się z kimś, miej na uwadze to, że wiążesz się tak jakby z całą jego rodziną, a przynajmniej z osobami z którymi twój partner będzie chciał utrzymywać kontakt ponieważ rzeczą normalną jest przyprowadzanie swojej połówki na jakieś spotkania rodzinne itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, jasny napisał:

Nie powinien w zasadzie tego wymagać ale wiążąc się z kimś, miej na uwadze to, że wiążesz się tak jakby z całą jego rodziną, a przynajmniej z osobami z którymi twój partner będzie chciał utrzymywać kontakt ponieważ rzeczą normalną jest przyprowadzanie swojej połówki na jakieś spotkania rodzinne itp.

No tak rozumiem tylko tak jak by ich zdanie jest decydujące skoro im się nie podobam z nim nie będę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach