Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Pracuję na magazynie i ostatnio mój szef zaproponował mi, żebym poszedł na studia co będzie się wiązało się z awansem i oczywiście podwyżką. Oczywistym wyborem wydaje się logistyka. Ktoś może polecić jakąś uczelnię?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszam Cię do wyboru tego kierunku studiów w Wyższej Szkole Bankowej. Studia I stopnia - inżynierskie lub licencjackie możesz podjąć w jednym z naszych oddziałów, np. w Chorzowie, Poznaniu czy Gdańsku. Zapraszam Cie na stronę wsb.pl gdzie możesz poznać warunki rekrutacji. Zalecam szybko podjąć decyzję i dołączyć jeszcze do grona studentów.

Pozdrawiam, Renata Mazur

Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przejrzałem waszą stronę i nie ukrywam, że spodobała mi się wasza oferta, szczególnie to, że przez cały okres studiów mam stałe czesne. Oddział w Chorzowie, jest jak najbardziej dla mnie, bliżej nie mógł się znajdować :) Jeszcze mam pytanie, bo nie zauważyłem na stronie, a słyszałem, że była jakaś promocja ale nie wiem czy dalej jest aktualna? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jak to jest ze studiami Online na magisterce czy są w [usuniete] ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 5.08.2018 o 20:39, gosc12 napisał:

a jak to jest ze studiami Online na magisterce czy są w [usuniete] ?

Witam! W ofercie studiów II stopnia w oddziałach [usuniete] mamy studia online. Można je podjąć na kierunku zarządzanie w oddziałach w: Chorzowie, Opolu, Poznaniu lub Szczecinie. Dodam, że zapisując się na studia II stopnia do 10 sierpnia możesz zaoszczędzić 700 zł dzięki promocji: 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki

Online Ekspert [usuniete]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.