Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
NIC

Armia USA przyłapana...

Recommended Posts

 

Kanclerz Niemiec Angela Merkel chce na najbliższym szczycie w Brukseli nakłonić Unię Europejską do zaostrzenia sankcji wobec Rosji – podała gazeta „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” („FAS”).

https://www.youtube.com/watch?v=9rOSfChy3Lo
„… Chcę po prostu wam coś powiedzieć…
Muszę wam przypomnieć…, że uniknęliśmy przez ostatnich kilka dekad konfliktów globalnych przez geostrategiczną równowagę sił, która istniała…
Dwie nuklearne siły w końcu zgodziły się na zaprzestanie produkcji broni ofensywnej i obronnej…
To jest filar bezpieczeństwa międzynarodowego…

irańskie zagrożenie nie istnieje, ale system rakietowy w Rumunii wciąż jest budowany…, to znaczy okłamali nas.
Ich powody nie były szczere w odniesieniu do „irańskiego zagrożenia nuklearnego”.
Po raz kolejny nas okłamali.
Zbudowali ten cały system i teraz ładują tam rakiety…
Oni wam opowiadają bajki i wy potem opowiadacie bajki obywatelom swoich krajów…
Jak możecie nie rozumieć, że świat ciągnięty jest w nieodwracalnym kierunku ?…”

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak działa propaganda – lista „10 strategii manipulacji” przez establishment. Noam Chomsky, cyt. tłum. za „Silent Weapons for Quiet Wars”

1 – ODWRÓĆ UWAGĘ

Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji. Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. „Opinia publiczna odwrócona od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne sprawy. Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte, bez czasu na myślenie (…).

2 – STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE

Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy, lub zaaranżuj krwawe ataki tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności. Lub: wykreuj kryzys ekonomiczny aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.

3 – STOPNIUJ ZMIANY

Akceptacja aż do nieakceptowalnego poziomu. Przesuwaj granicę stopniowo, krok po kroku, przez kolejne lata. W ten sposób przeforsowano radykalnie nowe warunki społeczno-ekonomiczne (neoliberalizm) w latach 1980 i 1990: minimum świadczeń, prywatyzacja, niepewność jutra, elastyczność, masowe bezrobocie, poziom płac, brak gwarancji godnego zarobku – zmiany, które wprowadzone naraz wywołałyby rewolucję.

4 – ODWLEKAJ ZMIANY

Kolejny sposób na wywołanie akceptacji niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej jako „bolesnej konieczności” i otrzymanie przyzwolenia społeczeństwa na wprowadzenie jej w życie w przyszłości. Łatwiej zaakceptować przyszłe poświęcenie, niż poddać się mu z miejsca. Do tego społeczeństwo, masy, mają zawsze naiwną tendencję do zakładania, że „wszystko będzie dobrze” i że być może uda się uniknąć poświęcenia. Taka strategia daje społeczeństwu więcej czasu na oswojenie się ze świadomością zmiany, a także na akceptację tej zmiany w atmosferze rezygnacji, kiedy przyjdzie czas.

5 – MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA

Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz tonu protekcjonalnego, jakiego używa się przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamglić obraz swojemu rozmówcy, tym chętniej sięga się po taki ton. Dlaczego? „Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat” (zob. Silent Weapons for Quiet War).

6 – SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI

Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego to klasyczna technika mająca na celu obejście racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki. Co więcej, użycie mowy nacechowanej emocjonalnie otwiera drzwi do podświadomego zaszczepienia danych idei, pragnień, lęków i niepokojów, impulsów i wywołania określonych zachowań.

7 – UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI

Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. „Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała (zob. Silent Weapons for Quiet War).

8 – UTWIERDŹ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM

Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że to „cool” być głupim, wulgarnym i niewykształconym.

9 – ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY

Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedynymi winnymi swoich niepowodzeń, a to przez niedostatek inteligencji, zdolności, starań. Tak więc, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, jednostka będzie żyła w poczuciu dewaluacji własnej wartości, winy, co prowadzi do depresji, a ta do zahamowania działań. A bez działań nie ma rewolucji!

10 – POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMYCH SIEBIE

Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce wygenerował rosnącą przepaść pomiędzy wiedzą dostępną szerokim masom a tą zarezerwowaną dla wąskich elit. Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii stosowanej „system” osiągnął zaawansowaną wiedzę na temat istnień ludzkich, zarówno fizyczną jak i psychologiczną. Obecnie system zna lepiej jednostkę niż ona sama siebie. Oznacza to, że w większości przypadków ma on większą kontrolę nad jednostkami, niż jednostki nad sobą.

Autor: Noam Chomsky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIC wyjasnij po co i na jaka cholere Rosja wkroczyla do Syri ze swoim wojskiem :rolleyes: czy nie jest czasem tak ze Rosja chce zbombardowac cele niektorej ludnosci syryjskiej zeby ich wygnac z tego kraju i zeby musieli ruszyc do krajow UE i w ten sposob moze zalezec Rosji na tym zeby doszlo do wewnetrznej wojny rdzennej ludnosci danego kraju unii Europ w zderzeniu z imigrantami arabskimi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wepchali sie do Syri np. Usa,kraje zach europy w pakcie NATO,oraz Rosja i trwa strzelanina,przy czym niewiadomo kto do jakich celow strzela :rolleyes: a rdzenna ludnosc syryjska ucieka,bo nie wie czy islamisci ich chca dopasc,czy tez NATO czy Rosja.Rosja ma pakt z pobliskim Iranem,pare dni temu nawiazali wspolprace z Indiami,a wiec widac ze ten region Rosja bardzo interesuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widac ze ten region Rosja bardzo interesuje

 

No,ta zła i niedobra Rosja imperialistyczna,na każdym kroku ruso-cola i Rus Donaldsy etc

Trzeba szybko zniszczyć tego słowiańskiego Szatana i zrobić u nas drugą Amerykę USrAel

żebyśmy mieszkali jak "indianie"(w rezerwatach,tubylcy we własnym domu) którzy też mieli kiedyś problemy z imigrantami.

 

http://cdn11.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/111336/donald_tusk_i_barack_obama_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Kiedyś

http://s.tvp.pl/images2/1/e/5/uid_1e5cb142df6b7d9811e40e642f9e867a1467875744824_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355.jpg

i dziś ,nadeszły "zmiany"

"Będziemy walczyć z Rosjanami do ostatniego Polaka"

 

 

Edytowane przez NIC

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Abstrachujac troche od Syri i Azji,ostatnio padl pomysl zeby Szwecja weszla w struktury NATO,ale natychmiast minister Rosji Lawrow kategorycznie sie sprzeciwil temu pomyslowi,mowiac ze jesli Szwecja wejdzie do NATO to Rosja odpowie nawet na takie rozwiazanie militarnie.Czyli wynika z tego ze Rosja nadal chce miec pod swoja kontrola wojskowa Szwecje i Finlandia i miec mozliwosc przelotu samolotami wojskowymi   morzem baltyckim :rolleyes:  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nadajesz się idealnie na obywatela USA

 

Prezydent Barak Obama w ubiegły czwartek 13.10.2016 wydał prezydencki rozkaz wykonawczy, który zamieszczono na oficjalnej stronie internetowej Białego Domu, aby różne organy państwowe Stanów Zjednoczonych, na wszystkich poziomach przygotowane były do służby dla całego narodu w przypadku zagrożenia ze strony zmianami pogodowymi spowodowanych wydarzeniami natury kosmicznej. „kosmicznej pogody”

Prezydent Obama zaleca pełną koordynacji między służbami ochrony cywilnej (FEMA), NOAA i sekretariatów obrony oraz spraw wewnętrznych, w maksymalnym terminie „120 dni” od czwartku 13.10.2016. Między innymi wszystkie reaktory jądrowe kraju muszą posiadać protokoły awaryjne, instrukcje i plany awaryjnego działania. Do tych wszystkich działań zapobiegawczo ochronnych mają dołączyć instytucje prywatne i non-profitowe jak fundacje, uczelnie, media i firmy ubezpieczeniowe.

W 2015 roku ustalono plan na wypadek takich katastrofalnych wydarzeń (National Space Weather Action Plan), który będzie rozbudowany odpowiednio do obecnych potrzeb. Plan umożliwi kontrolę przez Rząd i współpracę z rządami lokalnymi i plemiennymi, współpracę z sektorem naukowym, organizacjami prywatnymi i fundacjami, a także z partnerami międzynarodowymi.

Rozporządzenie daje wielkie uprawnienia Dyrektorowi Biura Polityki Naukowej i Technologicznej Prezydenta (OSTP), którym jest dr John P. Holdren /postać warta zastanowienia co do jego intencji/
http://zombietime.com/john_holdren

Uprawnienia dostaną także asystent Prezydenta Bezpieczeństwa Narodowego do Walki z Terroryzmem (Homeland Security and Counterterrorism) oraz Dyrektor Office of Management and Budget (OMB).

FEMA już dawno temu robiła solidne zapasy plastikowych trumien

Alex Jones dość dawno temu w swoich audycjach mówił o „broni kosmicznej” właśnie w postaci asteroidów, które mogą być naprowadzane na cele ziemskie i wywołać np. wielką falę tsunami. Można też się posłużyć bombami atomowymi, jak to było w przypadku Fukushimy.

link do oficjanel strony Białego Domu
https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2016/10/13/executive-order-coordinating-efforts-prepare-nation-space-weather-events

Ciekawe co nam przygotowali obłąkani szaleńcy z USA

Co by to nie było i tak winna będzie Rosja.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na cholere Rosji jeszcze iec Syrie,maja pod dostatkiem swoj duzy obszar,nawiazali wspolprace wojskowa z Indiami,trzymaja z Iranem i maja praktycznie caly ten region azjatycki pod swa kontrola i jeszcze im malo,to jeszcze za Syrie musieli sie wziasc :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...