Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
ofeliowa

Pensjonat dla psa

4 posty w tym temacie

Mam mały problem, bo do mojego wyjazdu zostało zaledwie dwa tygodnie, a na gwałt potrzebuję znaleźć jakiś sprawdzony hotel dla piesków w Warszawie lub w okolicach. Wyjazd wypadł mi nagle, ale nie chcę oddawać Nesti byle gdzie, chcę, by było to miejsce sprawdzone, przetestowane, gdzie znają potrzeby psów i je respektują. Co sądzicie o tym podwarszawskim pensjonacie dla psów: [link usuniety]? Zerknęłam na ich fanpejdż, warunki mają idealne, spory wybieg, boksy, socjalizują pieski, szkolą je, uczą komend i czystości, a hotel prowadzi behawiorystka, pani Magda. Wiecie coś więcej na ich temat? Będę wdzięczna za wszelkie opinie i informacje ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się one przydadzą :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie zgadzam się z moim przedmówcą. Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oddałem psa na trzy dni do hotelu. Nie jest źle. Dobrze przygotowany personel gotowy do pomocy, Poddawali (choć nie musieli) mojemu pupilowi vetoskin z vetexpert. pies miał problemy ze skórą i musiał dostawać ten preparat przez 2 miesiące.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz