Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marianna Arabilska

Na co zwracać uwagę przy wyborze wanny z hydromasażem ?

Recommended Posts

Zastanawiam się nad kupnem wanny z hydromasażem. Tylko nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać. Nie chcę iść do pierwszego lepszego sklepu i pytać sprzedawców, bo boję się że wcisną mi to co akurat będą chcieli sprzedać. Albo co gorsze to, co najwięcej kosztuje, a jest dla mnie zbędne. Dlatego chciałabym zaczerpnąć w necie trochę wiedzy na ten temat zanim zacznę szukać odpowiedniej wanny. Jeśli ktoś z Was kupował i ma wannę z hydromasażem to będę wdzięczna za porady, na co zwracać uwagę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to na początku Cię zmartwię, bo moim zdaniem wanna z hydromasażem powinna trochę kosztować. te które są najtańsze, moim zdaniem w ogóle nie warte są uwagi. No chyba, że chcesz po roku już mieć z nią problemy, bo coś nie będzie działało. taka wanna musi być wykonana z dobrych jakościowo materiałów. i to jest podstawa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pak6 mądrze prawi ;) Ja od siebie mogę Ci pokazać swój model wanny http://www.lazienkaplus.pl/pl/wanna-symetryczna-150-x-150-cm-z-hydromasazem-smart-2-standard-poolspa-francja-phs3410st2c0000,469608,8,i.html Jak widać moja do najtańszych nie należy, ale tak jak już wspominał Pak, nie warto kupować najtańszej. Chociaż taką dobrą np za 4 tys też już spokojnie znajdziesz. Moja wanna poza tym, że jest solidnie wykonana to też posiada bajery w postaci wielokolorowego oświetlenia led, czy np sterowania elektronicznego. Ale to są już dodatki, które nie są niezbędne. Od Ciebie zależy co wybierzesz i jakie bajery chciałabyś mieć w tej wannie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odzew i rady! Ta Twoja wanna mizeria, faktycznie taka na wypasie. Kupowałeś ją w tym sklepie co wkleiłeś czy to tylko do pokazania? Bo w sumie to pomyślałam, że jak już wybiorę, to z chęcią zamówiłabym wannę przez internet żeby uniknąć jeżdżenia i łażenia po sklepach. Tylko czy wtedy też dostanę normalnie gwarancję na taką wannę? Nie zamawiałam nigdy przez neta takich rzeczy więc nie wiem co i jak. Póki co wybrałam już kształt wanny. Teraz muszę się skupić na samej funkcji masażu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, ja zamawiałem właśnie w tym sklepie łazienka plus, dokładnie ten model który Ci pokazałem. I oczywiście, że dostajesz normalną gwarancję. U mnie z tego co pamiętam jest chyba 7 lat gwarancji na powierzchnię akrylu a 2 lata na pozostałe części. Ale to już dokładniej sobie sprawdź na stronie jak wybierzesz konkretny model.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może ten krótki poradnik SPAM pomoże Ci w decyzji odnośnie zakupu wanny z hydromasażem. Na pewno najpierw trzeba zdecydować o jaki masaż nam chodzi: wodny, powietrzny a może połączenie ich obu. Druga kwestia to jak dużą kwotę mamy zamiar przeznaczyć na zakup takiej wanny. Taka wanna oprócz podłączenia do wody i kanalizacji jest też podłączona do sieci elektrycznej o czym nie można zapomnieć przy projektowaniu łazienki. Do wyboru mamy wanny z hydromasażem o różnych kształtach. Oprócz tradycyjnych prostokątne, asymetryczne, owalne, okrągłe i nawet narożne. Do małej łazienki najlepsze są takie do 70 cm szerokości i 120 długości. W dużych łazienkach można zażyczyć sobie wanne z hygromasażem nawet metr na dwa metry. Wybór więc jest szeroki. Kiedyś ten temat konsultowałam w sklepie z wyposażeniem łazienek i doradzono mi, żeby wybrać wannę płytszą do 40 cm głębokości, umożliwi to oszczędność zużycia wody i energii niezbędnej do podgrzania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach