Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Chciałabym wydepilować pachy raz a dobrze. Na laser mnie nie stać, poza tym włoski mam raczej jasne. Po maszynce rosną jak wściekłe. W necie jest dużo pozytywnych opinii o depilacji metodą epilfree. Ktoś może stosował?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szczerze, to ja umówiłam się właśnie dziś na epilacje laserową. Ofertę znalazłam na angelfactory. Warto poczytac bo opisane sa zalety, ady, skutki ubozczne. Jest tez opis jak to działa. Mnie przekonało, zadzwoniłąm i na przyszły tydzien jestem umówiona:) Będę miała problem włosków z głowy. krócej w łązience, ogromny komfort na co dzień. juz nie mogę sie doczekać:)

Edytowane przez d34m0n_chi1d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłm, jestem po i musze przyznać ze choć na efekt muszę chwilkę jeszcze poczekać ponieważ są drobne zaczerwienienia ale już mi jest tak jakoś...cudne uczucie ze nie musze codziennie depilować ciała, rewelacja:)!!!! naprawdę nie wiem czemu tak długo zwlekałam z decyzją. firma [usuniete] na której znalazłam ofertę warta polecenia. Widzę ze edytowano mój post,a ja chcę polecic sparwdzone miejsce innym, zeby nie natknęły się na jakieś pseudokliniki czy pseudo salony kosmetyczne, tak wiec wejdżcie poczytajcie o zabiegu, moze Was to zachęci, albo uznacie po opisie, wskazaniach i pzreciw ze to zupełnie nie dla was. Moze tak byc, ja śmiało polecam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach