Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
oliffo

antywirus

22 postów w tym temacie

jakie macie antywirusy na swoich kompach?? Szukam czegoś najlepiej na 2 komputery, ważne żeby nie zamulało i żeby wykrywalność miał dużą, nie chcę kasperskiego, teraz mam ale kończy mi się licencja i więcej do niego nie wrócę, nie sprawdizł mi się, wkurzało mnie ot że wszystko blokuje jako podejrzane

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bitdefender. Ma licencje na 3 komputery odrazu.

Od lat sprawdza sie elegancko. Zero problemow. Do tego polecam Malwarebyte i robienie nim skanow co jakis czas, moze byc darmowa wersja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popieram Admina :) teraz też jestem na płatnej licencji bitdefendera totall security 2016, tutaj będziesz mógł go sobie tak poustawiać, że nie będzie miał prawa Ci nic blokować ani przeszkadzać podczas pracy, dodatkowo masz zapewnioną super ochronę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam zaufania do darmowych antywirów. U mnie śmiga GData Internet Security. Nie muli i blokuje wszystkie świństwa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno bit defender miał jakiś włam na swoje serwery jakiś czas temu, jakoś mnie to nie przekonuje do niego.

Czym się różni internet security od tej wersji total?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet nie wiem czym sie rozni. Ja mam Total 2017.

Co do wlaman ogolnie to maja one miejsce regularnie i wszedzie. W 99% przypadkow ani klieci ani same firmy o nich nie wiedza, a dane osobowe i nr kart sa sprzedawane po cichu. Ja profilaktycznie regularnie zmieniam haslo wszedzie i stosuje podwojne zabezpieczenie (np haslo+sms) gdzie sie da.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tego co widzę to total ma trochę więcej funkcji i jak Ci się total sprawuje? Też dbam o hasła ale wiadomo, że to nie wszystko, dodatkowe zabezpieczenia zawsze się przydadzą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przeglądarki są zawsze dla mnie problematyczne, jak nie ciasteczka to jakieś paski i szczerze powiem ze tego nienawidzę. A tak g data robi za mnie całą robotę i nawet sam tego robić nie muszę. I przeglądarki śmigają bez problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam darmowego Avasta i nie narzekam, z resztą rozważnie surfuje po internecie i dawno nie miałem syfu na kompie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Darmowe raczej mnie nie interesują, bo są po prostu uboższe. Trenowałem to już wcześniej zanim osiadłem na gdacie. Co do firm, to chyba lepszym rozwiazaniem byłby antywirus dedykowany biznesowi? Oczywiscie jeżeli firma to cos więcej niż dwa laptopy i tablet.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ESET tylko i wylacznie ;]
A dlaczego? - wiekszosc programow jest bardzo odbra. Eset bardzo malo obciaza procesor i pobiera bardzo malo pamieci. Od lat jest niezawodny.
AVG, Macafee i inne darmowe badziewia do kosza sie nadaja.

BTW.Niedawno czytalem bardzo ciekawy text ze zadne oproframowanie antywirusowe tak naprawde nie jest ppotrzebne, poza dedykowana ochrona z microsoftu. Defender.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepszym potwierdzeniem teorii o antywirusach jest poprostu manualny atak na komputer. Pare gazet i portali komputerowych robi takie testy we wlasnym zakresie. Sa tez niezalezne, nie komercyjne instytucje ktore to robia. 

Warto tez zwrocic uwage na wycieki NSA bo oni sie profesjonalnie zajmowali omijaniem antywirusow i jak sie pogrzebie tam to mozna ciekawe komentarze znalezc na temat poszczegolnych antywirusow. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam Comodo Internet Security - dla mnie wystarczający

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bitdefender, licencja na kilka komputerow. Fajne jest to ze mozna z komputera zlecac zdalnie rozne operacje na innych komputerach np skanowanie systemu.

W drugiej firmie pracujemy na Linuxach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomyślcie o g dacie, my mamy wersję business w firmie i jest ok, wszystkto zabezpieczone, łącznie z komórkami i szef nie ma pretensji że znów klienci dostali dziwne załączniki, po jednej takiej wpadce to myślałem ze nas wszystkich wywali z roboty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 22.04.2017 o 21:06, oliffo napisał:

jakie macie w firmach antywirusy? takie typowo dedykowane dla biznesu??

A duża to jest firma? Bo u mnie szefostwo też się zastanawia. Z wersją dla zwykłych zjadaczy wirusów mam doświadczenie, ale wersje biznesowe, to nieco inna półka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 11.10.2016 o 20:59, kombik33 napisał:

Mam darmowego AVG security

podobnie, przy rozsądnym korzystaniu z sieci nie trzeba nic więcej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ech, żeby to było takie proste w firmie. Różnie ludzie korzystają z firmowego sprżetu. Zresztą w domu, jak masz w okolicy komputera dzieci, to także nie ma mowy o rozsądnym korzystaniu z sieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powodzenia z tym rozsądnym użytkowaniem, to mit, tyle jest teraz różnych wirusów, ataktów że chyba tylko sprytny haker może się poruszać po necie bez antywirusa :D darmówki to ylko złudzenie ochrony

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz