Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
tama21

hotel czy sala weselna

Recommended Posts

hej, co polecacie bardziej? hotel czy jakąś salę weselną? a może restaurację? w Krakowie i okolicach, jak macie jakieś propozycje, to podrzucajcie.

słyszałam sporo dobrego o best western premier, na ich stronce sala też wygląda super, a podobno dużo osób się tam mieści...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zdecydowanie hotel :) przyjezdni goście będa mieli gdzie spać na miejscu, bedzie im wygodniej :) w best western premier to chyba raz byłam na weselu znajomej, bardzo fajne miejsce, sala faktycznie duża i ładna, jedzenia dużo i smacznie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zalży jaki masz budżet, jeśłi masz miejszy budzeytto sala weslena, wteyd też jest większa dowolnosć jesli chodzi o atrakcje na wesleu bo z pewoścuą totez musisz brac pod uwagę na przyszłsoc. ja bralam sale weselna , miałam dowolnosc do do caternigu i baru kawowego, ja u siebie zrobiłam mobilny bar kawowy. skorzystałam z perfect service i kazdy to pozytywnie przyjął!  Goście i właściciele sali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My zdecydowaliśmy się na salę bankietową - Venge w Łodzi na tomaszowskiej.  Sala naprawde fajna. bardzo ładna i zadbana. Poza tym menedżer dbał o wszystko i nie brakowało nam niczego. Jak był jakiś problem, to od razu go rozwiązywano :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpraktyczniej będzie hotel, goście zawsze będą mieli gdzie przekimać a i dla pary młodej znajdzie się pewnie apartament gratis

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My mieliśmy wesele w Venge w łodzi. Wszystko wyszło super, także myślę, że sala weselna to bardzo dobry pomysł, lepszy niż hotel :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Krakowie to nawet hostele mają na wypasie, bo wielkie sale ośmio, dziesiecio osobowe np. Hostel Victoria. Ale nie sądzę, żeby któreś z nich mogło udostępniać je na jakieś imprezy okolicznościowe, tylko nocleg - z tego wzgledu trzeba brać je pod uwagę, dla gości. Hotel to zawsze luksus, ale catering zwykle jest niemożliwy, no i alkohol. Większość imprez tego typu to zakres oferty, którą oglądają ludzie na stronach internetowych. Oszczędniej będzie wynająć salę weselną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko zależy od ilości gości .Według mnie to hotel tylko wtedy gdy jest dużo gości przyjezdnych.Jeżeli są miejscowi to w jakim celu hotel.Przyjdą na wesele żeby spać czy się bawić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawdę mówiąc, nie jest to moja dziedzina. Niezbyt się na tym znam i dlatego też nie jestem w stanie pomóc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko zależy od budżetu ale wydaje mi się,że najlepszy będzie hotel. Nawet z racji tego, że niektóre osoby, będą mogły spać na miejscu zaraz po zabawie. Chociaż niektóre sale weselne są tak ładne, że aż rekompensują szukanie noclegów dla gości w innych miejscach:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz