Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Co poradzicie stosować na twarz, jeśli wszystkie kremy jakie dotychczas stosowałam powodują, że skóra szczypie i jest "ściągnięta"? Dodam, że musi dobrze się wchłaniać, bo na co dzień trochę się maluję. Nie mam popękanych naczynek, ale zdarzają mi się wypryski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A od dawna tak masz? Ja miałam podobny problem ale w końcu wybrałam się do dermatologa i poleciła mi krem intensywnie nawilżający cetaphil DA ultra, pomaga skóra jest idealnie nawilżona można tez stosować przy wypryskach czy azs. Łatwo się go rozprowadza,  wchłania się szybko bez żadnego problemu:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo fajna jest nowość Drogerii Natura, balsam do ciała hydrolipidowy Natura Care. Bardzo dobrze się rozprowadza, szybko wchłania i świetnie pachnie. Opakowanie ma 400ml, kosztuje 9,99. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewiele żeby wysmarować całe ciało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może to już czas poszukać profesjonalnego wsparcia i zdecydować się na wizytę u specjalisty? Problemy ze skórą mogą być oznaką jakiegoś większego rozregulowania organizmu lub choroby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja druga ładniejsza połówka ma w swojej szafce dziesiątki kremów.  Cetaphil krem, jakieś od vichy itp. Jak bym się po prostu po tych wszystkich markach rozejrzał i metodą prób i błędów dobrał taki który będzie najabardziej odpowiedni. na jednego działa na innego nie, grutnt to znaleźć coś dla siebie.

Edytowane przez d34m0n_chi1d
SPAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W okresie zimowym trzeba bardziej o to dbać. Ja czasem dostaję egzemy na rękach więc nadmierne przesuszenie skóry jest dla mnie horrorem. Nie można nic zrobić, skóra pęka sama, po prostu horror. Stosowałem różne kremy, moja dziewczyna często je kupuje czasem też mi doradza. Powiem szczerze, że najlepiej działał krem, który zrobiliśmy sami. Z ciekawości spróbowaliśmy zrobić swój krem bo zawsze to jest większa świadomość tego co nakładasz na skórę. No i widzę poprawę, bo skóra zaczyna się goić. Podsyłam artykuł, który nam podrzucił pomysł na ten krem: http://www.kobiety.pl/uroda/krem-do-rak-domowej-roboty Jeśli ktoś również ma problemy z suchą skórą to polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też mam problem z suchą skórą szczegolnie zimą, piecze, swędzi i nie wyglada za dobrze, ratunkiem dla mnie był krem hudsalva od swederm, daje szybką ulgę i też nie ma konieczności smarowania się co kilka godzin bo efekt nawilżenia jest długotrwały

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem o rękach to może czas na twarz! W sumie po tych eksperymentach nasze laboratorium się rozrosło. Moja dziewczyna tak się wciągnęła, że teraz robi sama nawet kremy do twarzy i balsamy do ust. Ja w sumie już jej to całkowicie zostawiłem bo radzi sobie z tym lepiej. Przynajmniej wiem, że jak coś wyszło spod jej ręki to nie wypali mi twarzy. Głównie korzysta z tych przepisów: http://www.kobiety.pl/uroda/jak-zrobic-wlasny-krem-do-twarzy bo uznała, że jak już raz podali coś co się u niej sprawdziło to pewnie dalej tak będzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja używam kremów mocno nawilżających, gęstych (na noc) a w formie żelowej na dzień. Mam wiele wypróbowanych, jednak dużą rolę odgrywa też pora roku. Zimą oprócz kremu nakładam pod makijaż bazę nawilżającą i podkład nawilżający - to daje mi dodatkowe warstwy ochronne przed szczypiącym mrozem. Polecam też stosowanie nawilżających maseczek - tak co 3 dni. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach