Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Doris9

podnoszenie kwalifikacji

Recommended Posts

czytając tematy w tym dziale, jakoś tak powiało pesymizmem...wiec pomyślałam, że podniosę was na duchu i napiszę jak poradzić sobie z nudą, znużeniem, poczuciem ze mało wiemy, umiemy, że niewiele jesteśmy warci. Jeśli ktoś nas nie szanuje, to nie możemy wierzyć że na to zasłużyliśmy, powinniśmy zebrać sie w sobie mimo wszytsko i pokazać jak wiele warci jesteśmy, ile wiemy, potrafimy...ja miałam taką sytuacje, zaczęłam uczeszczać na szkolenia...ja akurat dla nauczycieli. dowartościowały mnie one zdecydowanie, podniosły samoocene, poczułam że wiem wiecej i inaczej postrzegam siebie, przez co zaczęto inaczej na mnie patrzeć również. Korzystam od jakiegoś czasu ze strony na której jest szeroka oferta szkoleń dla rad pedagogicznych. orke (kropka) pl Maja naprawdę rozbudowaną bazę, ciekawe tematy, dotyczące aktualności w szkolnictwie. Tutaj akurat dydaktyka, najnowsze osiągnięcia naukowe, w tym neurodydaktyka,  jej praktyczne wykorzystanie w procesach uczenia się, ze wskazaniem skutecznych strategii edukacyjnych. Szkolenia te zachęcają do patrzenia na ucznia przez pryzmat holistycznego rozwoju, z jednoczesną troską o kształcenie jego umiejętności szkolnych. I my dzieki temu naprawdę inaczej patrzymy na siebie. Polecam rozwój osobisty, inwestujcie w siebie, to wraca z nawiazką, powodzenia:)

•  
  •  

Edytowane przez d34m0n_chi1d
Wyglada na wstawiona w post reklame

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach