Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
zbyhu

Ubezpieczenie zdrowotne

Recommended Posts

Niestety dużo lepiej jest miec takie ubezpieczenie, bo na nasze NFZ nie ma co liczyć niestety. Ja mam ubezpieczenie zdrowotne w Compensa. Wszystko zalezy od tego jaki zakres ubezpieczenia chcesz mieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gdyby państwo nie kazało płacić to ludzie by nie płacili ale jak był problem zdrowotny to oczywiście ludzie zgłosiliby się do Państwa po pomoc (przykład frankowiczów)

Niestety dużo lepiej jest miec takie ubezpieczenie, bo na nasze NFZ nie ma co liczyć niestety. Ja mam ubezpieczenie zdrowotne w Compensa. Wszystko zalezy od tego jaki zakres ubezpieczenia chcesz mieć.

A czemu akurat wybrałaś Compense??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zbyhu w Szwajcarii jest obowiazek posiadania prywatnego ubezpieczenia. I kazdy musi placic i wszystko jest na jednym z najwyzszych poziomow na swiecie, a panstwo sie nie doklada.

Jesli ktos ma juz ubezpieczenie, ktore go chroni to aresztowanie go i wsadzanie do wiezienia za odmowe palcenia skladki na to panstwowe jest co najmniej niegodne. Jesli ktos nie ma innego to OK, ale jesli ma to jest to nic tylko zwykla zachlannosc, a argumentem jest tylko to ze sa silniejsi niz my malutcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawda jest taka, że gdyby się dało to ludzie by chcieli nic nie płacić. Ale jednak koszta leczenia chociażby szpitalnego są ogromne, więc tu akurat jestem w stanie zrozumieć koszta. Ale jak przy NFZ się płaci, a i tak się nic nie ma to jest dopiero chore.

A czemu akurat wybrałaś Compense??

Wybrałam Compense bo mają bardzo szeroki zakres tego ich ubezpieczenia. Można sobie wybrać poszczególne warianty, a do dyspozycji jest ogrom placówek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej wszystkim. Chodzi mi teraz po głowie pomysł, by nabyć polisę życiową. Zastanawiam się, czy zdołalibyście podzielić się w tym obszarze jakimiś swoimi wskazówkami. Z tego co widzę, zalecane są polisy życiowe dostępne na. Z góry wielkie dzięki za wskazówki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ubezpieczenie jest bardzo potrzebne, nawet w tej najgorszej sytuacji. Na przykład wtedy są środki na dajmy na to SPAM i to jest istotne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ubezpieczenie w Warcie jest całkiem ok. Kiedy moja mama zachorowała i lataliśmy po ośrodkach ciężko było znaleźć coś odpowiedniego dla niej. Pracownicy Warty nam pomogli i skierowali mamę do ośrodka w którym mogła walczyć z chorobą i uzależnieniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz