Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
RóżowyPasek

Co sądzicie o implantach stomatologicznych?

Recommended Posts

Co sądzicie o implantach stomatologicznych? Ja miałam niedawno wszczepiany i mam bardzo pozytywne wrażenia. Miałam leczoną górną lewą szóstkę kanałowo kilka lat temu - leczoną źle, przez niedouczoną panią stomatolog i strasznie się psuła od środka. Ostatecznie zaczął mi ten ząb psuć zatoki i musiałam go usunąć. Rozmawiałam ze stomatologiem o tym co dalej i polecił mi implant firmy nobel biocare. Firma ma najlepsze implanty, co jest potwierdzone licznymi badaniami. Zgodziłam się, chociaż nogi mi się przed zabiegiem trzęsły jak galareta :) Od momentu wszczepienia nie mam żadnych powikłań, ani żadnych stanów zapalnych. Ale ciekawa jestem Waszych opinii od takiej bardziej życiowej strony, a nie technicznej, bo spotkałam się ze stwierdzeniem, że "swoje zęby ponad wszystko" i że głupio zrobiłam usuwając tą problematyczną szóstkę. Co sądzicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Implanty są kosztowne, ale warto się na nie zdecydować, jeśli jest możliwość. Niestety zęby nie potrafią odrastać. Rzeczywiście polecone przez Ciebie implanty to wyroby doskonałej jakości i solidnej firmy. Od siebie mogę polecić dobry gabinet, w mieście Szczecinie w którym można poddać się wstawianiu implantów. Jeśli kogoś zainteresuje takie rozwiązanie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz