Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Andrew20

Gadżet na prezent dla kierowcy, jaki?

Recommended Posts

Chcę kupić mojemu tacie jakiśfajny gadżecik do samochodu, bo jest kierowcą. Nie wiem, co wybrać, musi być coś oryginalnego, bo on już wszystko ma, co mu potrzebne. Może taki brelok św krzysztof, co sądzicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że pachnidło się jakieś przyda, zawsze się przyjemniej jeździ kiedy pachnie świeżością. Dodatkowo, w samochodzie warto mieć gadżet w postaci rozkładanego widelca, łyżki - często się zdarza tak, że jesteśmy głodni, a brakuję właśnie czegoś czym będzie można coś zjeść nie idąc do restauracji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brelok? Poco to kierowcy?

Sam sporo jezdze lubie jezdzic i lubie samochod zwlaszcza moj ;]

Wiec :

Jakas nawigacja? Jesli ma tablet to moze jakis fajny uchwyt?

uchwyt do telefonu.

Pendrive zeby zgrac muzyke

Nowe wycieraczki - zawsze sie przydaja.

Mata antyposlizgowa

Klucze/narzedzia/latarka

Kamera do nagrywania jazdy

Dodatkowe wenwtrzne lusterko taka nakladka polecam!

Choinki zapachowe - polecam zapach skury.

Inne zapachy california sense - bardzo dobre.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Azathoth, podsuwa dobre pomysły ;) Z breloczkami to różnie bo nie wiadomo czy ktoś używa. To tak jak np z zapahami do auta. Ja nie trawię ! więc nie chciałbym czegoś takiego dostać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

roro8 - no nie swiruj nie trawisz zapachow do auta???

Moze jeszcze nie znalazles dobrego ;]
Czym u Ciebie w aucie pachnie? hihihihiihi

POLECAM - California Car Scents - Chyba najlepsze jakie znam ;]

http://californiascents.com/product/automotive/california-car-scents

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak jest kierowcą, to może fajnym pomysłem na prezent będzie zafundowanie mu przejażdżki Ferrari :) Podejrzewam, że byłby zachwycony taką niespodzianką. Widziałam, że tu jest taka możliwość [Link usuniety] . Sama się zastanawiam nad takim prezentem dla mojego męża, który jest fanem motoryzacji. Zresztą chyba każdemu facetowi spodobałby się taki prezent :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może postaw na cos przydatnego. Pokrowiec na kierownice, albo bagażnik dachowy. Mnie ostatnio mąz na promocji  w ASO forda kupił taką siatkę do bagażnika, żeby jak nawkładam zakupów nic mi nie latało po całym aucie :) Przyznam, że mnie taki prezent ucieszyl ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla kierowcy? Zdecydowanie kosemtyki samochodowe. Zestaw zrób np. z tego   [LINK USUNIETY] 
Połącz kilka produktów np. preparat do szyb, preparat do opon i preparat do felg. Ja tam zawsze to kupuje dla kierwoców i zawsze sa zadowoleni !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może zrecywiscie te kosmetyki smaochodowe będą fajną opcją? total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html  Tu można fany zestaw skomponowac, do teo dolozyc jakis alkohol albo zcekoaldki i zestaw fajny gotowy. No i bedzie to taki naturalny i praktyczny prezent dla miłośnika motoryzacji;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a może coś z czekolady...nie wiem czy znasz ale są super przedmioty z czekolady na portalu aukcyjnym...nie pamietam firmy...np. myszka z klawiaturą, pad do gier, smatphone, piłka nożna, butelka piwa itd...sa świetne, moze i coś samochodowego znajdziesz...kojarzę nawigacje..poszukaj:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O co chodzi z tą nakładką? Niedawno składaliśmy się na prezent dla kolegi kierowcy i kupiliśmy mu alkomat elektrochemiczny alkohit x50. Kumpel zadowolony, dał nam nawet potestować po swojej imprezie ;) wg mnie taki sprzęt się zawsze przydaje, na pewno nie warto na zakupie oszczędzać

Edytowane przez oliffo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może uchwyt samochodowy na telefon? zobacz sobie w e-sklepie Iscratch ja tam kupowałam fajny uchwyt z Baseusa, to jedna z najlepszych marek moim zdaniem jesli chodzi o akcesoria do telefonów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach