Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
pak6

Komunijny prezent

Recommended Posts

Co mogę kupić na pamiątkę na komunie dla kuzynki? Pamiątka tak w okolicach 100 zł . Macie jakieś pomysły? Jestem facetem więc nie za bardzo się znam na tego typu rzeczach :P Pomożecie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o bardzo fajny pomysł na taką małą pamiątkę od chrzestnej, ja kupuję rower THIS IS SPAM i właśnie chciałam coś dokupić takiego "komunijnego". Chciała chrześnica rower, więc nawet z prezentem mi łatwo poszło, bo w tym sklepie internetowym są bardzo dobre ceny i mega szeroki wybór.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zegarek to taki klasyczny pomysł na prezent komunijny. Ale moim zdaniem wystarczający, bo teraz zrobiła się moda na laptopy itd. Więc w poszukiwaniu zegarka można wejść sobie na stronkę e-zegarkipl. Tam mają świetne modele, chociażby z Fossila :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może jakiś łańcuszek , nie musi być złoty pzrecież możesz kpić srebro albo branzoletka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach