Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Liroy

Wiosenna wymiana opon

Recommended Posts

Też wymieniałam w zeszłym tygodniu, do swojego Focusa kupiłam nowe opony, jakieś 180 zł za jedną, w tym cena z montażem. Uważam, że to rozsądna inwestycja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, mają dla większości modeli, a jaki masz ty? Jak coś to na stronie forda możesz sobie sprawdzić, jest cennik, tam jest wszystko wyszczególnione.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Focusa mam, znalazłem na stronie forda to o czym mówisz. Widzę, że promocja trwa do moja, jak się pośpieszę to jeszcze zdążę. Dzięki Tisha!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opony wymieniłam w marcu w moim fordzie jak chyba wiekszość kierowców, ale teraz zaplanowałam jeszcze zmianę klocków hamulcowych. Całkiem rozsądnie cenowo to wychodzi, więc może jeszcze i tarcze wymienię jeśli się starły. W ASO Forda mają teraz jakąś promocję na to, więc z tego chciałam akurat skorzystać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze powiedziawszy to ja juz nie bawie sie w wymiane opon. Przez jakis czas jezdzilem naprzemian na letnich/zimowych kupionych gdzies w markecie za okolo 200zloty sztuka. Niestety wytrzymaly one niecale trzy sezony i poszly do kosza. Bylem u znajomego w warsztacie samochodowym, polecil mi on zakup dobry wielosezonowek (sam jezdzi tak od dluszego czas) wiec postanowilem sie go posluchac i jak narazie nie zaluje. Oczywiscie nie kupilem niczego z dolnej polki, tylko Yokohamy ktore mozna wsadzic wysoko jesli chodzi o srednia polke cenowa. Caly komplet kosztowal mnie niecale 2000zloty, jezdze na tym juz drugi sezon bezproblemowo. Jesli chodzi o tansze opony to czesto trzeba przy wymianie robic zbienosc kol https://www.feuvert.pl/oferta/usluga/zbieznosc-i-geometria-kol-kontrola-i-regulacja-112.html czyli dochodza do tej calej imprezy dodatkowe koszta. Przy posiadaniu tylko jednych felg to juz wogole sie nie oplaca, bo sam koszt zmiany z letnich na zimowe jest 2x wiekszy. O samych oponach polecam poczytac gdzies na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm... A czy wiecie może jakie opony warto kupić? Ja się właśnie zastanawiam np. nad opona pirelli cinturato p7. Podobno one są naprawdę bardzo dobre, ale też kosztują trochę i zastanawiam się czy warto... Co o tym myślicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy jesteście w stanie doradzić w kwestii opon typu run flat? Jakbyście nie wiedzieli co to jest, to tutaj jest super opisane co to jest run flat. Moim zdaniem koncepcja może być naprawdę bardzo ciekawa, ale chciałbym wcześniej poznać Waszą opinię...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepiej byłoby zapytać o to jakiegoś speca z tej dziedziny. Dzięki temu można sobie zaoszczędzić naprawdę dość dużo problemów...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz