Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Pewnie kojarzycie ten model, od jakiegoś czasu puszczane są w telewizji reklamy tej Mazdy. Podoba się wam ten samochód? Chcielibyście takim jeździć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem tę reklamę, fajnie im wyszła. A co do samochodu to ładny jest, podoba mi się. Czytałem o osiągach, silnik 165 KM to całkiem dobrze, do tego duży bagażnik. Całkiem dobry suv.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mazda, Mitsubishi i Honda - to jedyne samochody ktore uwazam za samochody reszta to imitacja jakas ;]
Mialem Mitsubishi Galant, a teraz sie rozbijam Honda Accord Tourer - Polecam ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli ktoś chciałby zakupić taką mazdę, to polecam dołożyć i zaopatrzyć się w jakiś dodatek. Na SPAM możecie kupić regeneratory do silnika. Fajnie poprawiają wydajność samochodu, zmniejszają spalanie paliwa i zużycie oleju. Powiedzcie co o tym sądzicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy wiecie może gdzie dam radę kupić części do tego auta? Chodzi mi najbardziej o jakieś motoryzacyjne portale ogłoszeniowe. Czy Waszym zdaniem np. ten portal byłby wart uwagi http://yor.pl/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wszedzie, marketing jest dzwignia handlu. Sama przymierzam sie juz od dluzszego czasu na zakup jakiegos sprawnego samochodu. Sluzyc ma glownie do jezdzenia po miescie po zakupy oraz raz na kiedys wypady do rodziny w gory. Maz przeczesal ostatnio jedna z lokalnych gield samochodowych jednak nie bylo na niej nic godnego zakupu. Ja natomiast mam dla niego o wiele lepszy pomysl .. przeciez moglby wziasc dla mnie jakies auto na kredyt dla firm. Widzialam takie rozwiazanie na stronie Nissana (chodzi o ) Korzystal moze ktos z was z takiego rozwiazania? Co do samej marki to slyszalam o niej w wiekszosci dobre opinie. Wiecie, musi wystarczyc mi na kilka dobrych lat eksploatacji .. dlatego wezcie to pod uwage przy konkretnych propozycjach. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć wam. Zastanawiam się właśnie bardzo poważnie nad wyborem firmy, która będzie w stanie dobrze i przede wszystkim kompleksowo obsługiwać moje samochody. Już trochę się ich w rodzinie uzbierało, więc zapewne byłby bardzo dobrym Klientem :) Chodzi mi o to, że strasznie męczącym jest sprzedaż aut w jednym skupie, korzystanie z pomocy przy zakupie aut w innym miejscu, kupno części w trzecim i myjnia w czwartym. Bardzo chciałbym znaleźć firmę, która to wszystko robi kompleksowo.

Z tego co zdążyłem się zorientować w Sieci, raczej mało jest tego typu firm. Jedna z ofert, którą znalazłem to http://autoserwis.pl/ Trzeba przyznać, że dość dobrze wygląda ich oferta. W sumie, mają wszystkie usługi, które są mi potrzebne (a nawet więcej niż wcześniej wspominałem, bo oferują też holowanie aut). Co ciekawe, oferują dojazd do Klienta z częściami i mobilną myjnię samochodową. Działają też w mojej okolicy, czyli w Katowicach. Czy znacie może jeszcze jakieś firmy tego typu? Z góry wielkie dzięki za sugestie w tym obszarze tematycznym :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 7.09.2017 o 21:11, balicio napisał:

A czy wiecie może gdzie dam radę kupić części do tego auta? Chodzi mi najbardziej o jakieś motoryzacyjne portale ogłoszeniowe. Czy Waszym zdaniem np. ten portal byłby wart uwagi http://yor.pl/

Ja kupuję części do swojego auta w dobrym sklepie online, a takim według mnie jest Sapart.pl. Można u nich trafić fajne promocje i wystarczy skorzystać z ich wyszukiwarki części by odnaleźć taką, która będzie pasowała do naszego modelu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz