Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
tea90

ubezpieczenie podróżne

18 postów w tym temacie

hej, czy ktoś korzystał z ubezpieczenia podróżnego z banku?mam taką możliwość w koncie wymarzonym i zastanawiam sie jak to wygląda, i czy się sprawdza:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o właśnie, podpinam sie pod temat! konto to samo mam od 2 mc , a w kwietniu czeka mnie wyjazd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Reiffeisen do wymarzonego konta osobistego mozecie domówić pakiet ubezpieczeń, w tym podróżne. Sam nie korzystałem, ale mój chłopak wiem że miał, na szczęście nie było potrzebne, ale ogólnie był zadowolony z warunków ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a czy korzystał z jakiegokolwiek ubezpieczenia z tego pakietu?

Edytowane przez boogieman

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wlasnie ciekawi mnie czy wszystko jest tak super jak to opisują na stronie :))

bo akurat mi podrózne bardzo by się przydało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zastanawiam się, gdzie się ubezpieczyć na podróż.

Osoby z mojej rodziny często ubezpieczają się w Liberty, mają ponoć bardzo fajną ofertę ubezpieczeń podróżnych. Na stronie mają wszystko ładnie opisane

EDIT:

Łapcie linka : D https://www.lu.pl/ubezpieczenia-turystyczne/

Edytowane przez Patyczak90

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zależy na jaki wyjazd jedziesz. Jeśli sama sobie organizuję podróż, zawsze dodatkowo ubezpieczam wszystkich członków rodziny i samochód. Jeśli mam wakacje zorganizowane przez biuro podróży, wykupuję u nich ubezpieczenie. Nie wiem jak inne biura podróży, ale Itaka ma taką opcję, która mnie w pełni satysfakcjonuje. Nie szukam wtedy już nic dodatkowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, fajnie, że Itaka coś takiego ma, nie wiedziałem. Ale co tu dużo mówić, tak dobre biura podróży zawsze dbają o swoich klientów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, najważniejsze, że jak jedziesz, to wiesz, że wrócisz. Teraz tyle się słyszy o upadkach różnych biur, a akurat Itaka od wielu lat jest na rynku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Itaka to bezpieczne biuro, najstarsze na rynku, od ponad 20 lat prężnie utrzymuje się na rynku. To o czymś świadczy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Compensa ma świetne ubezpieczenie Voyage. Jak wyjezdzam to zawsze sobie online wykupuje i nie trace czasu na szukanie. Mają szeroki zakres i można dostosować sobie w pełni do swoich potrzeb.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zwykle ubezpieczałam u pośrednika, który wybierał mi jakąś atrakcyjną ofertę z kilku opcji, ALE w tym roku natknęłam się na coś, czego jeszcze nie widziałam - ubezpieczalnię, która część swojego dochodu przekazuje na wybraną przez klienta akcję charytatywną lub organizację pożytku publicznego. Całkiem ciekawe i innowacyjne rozwiązanie. Wykupiłam w tym roku podróżne dla dzieciaków i faktycznie część pieniędzy została przekazana na rzecz jednej fundacji. A projekt całkiem świeży i widziałam, że wspierany z programów unijnych, więc nie jest to żaden przekręt. Faktycznie grają fair play :)

Dla zainteresowanych link https://www.ideafairplay.pl/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeee Tamara a od kiedy fakt, ze ktos dostal wsparcie z UE swiadczy o tym ze to nie przekret? :P

Pamietaj jak chyba 2 lata temu UE zablokowala wszystkie programy wsparcia dla Bulgarii wlasnie dlatego ze wiekszosc to byla przekrety :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na podróże warto się ubezpieczać, tak na wszelki wypadek - lepiej dmuchać na zimne. a macie zaufane ubezpieczalnie? bo ja w tym sezonie odkryłam nową - idea fairlplay, mają dużo ofert, a jeszcze można powspierać przy tym fajne charytatwyne, fundacje zbierające pieniadze czy inne organizacje pożytku publicznego. i samemu też się można do nich zgłosić i pomoc otrzymywać, ciekawa i niespotykana dotąd sprawa na polskim rynku. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam tego ubezpieczenia przy banku więc trudno mi oceniać Ja od lat ubezpieczam się przed wyjazdem w  https://tueuropa.pl/   ponieważ mają tam również ubezpieczenie Koszty Rezygnacji, które umożliwia odzyskanie 100% wpłaconych środków, gdy nie masz możliwości zrealizowania podróży z różnych powodów m.in. nagłej choroby Często kupuję wyjazdy z dużym wyprzedzeniem korzystając z promocji. Najlepiej porównać oferty wybranych ubezpieczycieli i wybrać najbardziej odpowiadającą potrzebą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się pozwolę podłączyć z nieco pokrewnym tematem. Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś dobre ubezpieczenie na życie? 

Edytowane przez d34m0n_chi1d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A może lepiej zostawić ten temat jakiemuś specjaliście? Moim zdaniem bardzo często bardzo dobrze się to sprawdza :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz