Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Doris9

remont łazienki

Recommended Posts

potrzebuję Waszych porad...remontuję łazienkę, jest malutka, taka typowo blokowa klitka...chcę całą w bieli, podłoga gładki kafle białe, ściany do połowy w białych kaflach z tłoczonym wzorem kwiatowym, a połowa w bieli pomalowana po prostu...dodatki wiklina i drewno i teraz...dodatki tekstylne czyli dywanik, ręczniki, zasłonka prysznicowa...chcę żeby były w kolorowe kwiaty...czy uważacie ze będzie ok czy za dużo tego kwiecia? jeśli ktoś chciałby zobaczyć płytkę, podaję odnośnik do strony z tym produktem od razu http://www.kwadroceramika.com/pl/produkty/plytki_lazienkowe/tenor_tono_bianco...doradźcie bo zwątpiłam czy będzie to współgrało....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na podłogę wybierz coś antyposlizgowego.Nawet jeśli chcesz na to położyć chodniczek. Reszta bez zarzutu.W końcu to Twoja łazienka,a nie szpitalna :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet blokowe klitki różną mają wielkość, a co za tym idzie różnie można doradzać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te płytki nie są w moim guście, ale to twoja łazienka :) a w sumie to sprawdziłaś stan instalacji wodno-kanalizacyjnej przed remontem? Moi znajomi mieli taką sytuację, że wyremontowali sobie pięknie łazienkę, a po jakimś miesiącu musieli kuć ściany, bo jakaś stara rura pękła. U nas też niedługo będzie remont łazienki, więc profilaktycznie poprosiliśmy hydraulika o zerknięcie czy wszystko jest ok, aby nie przeżywać takiego horroru, jak nasi znajomi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez względu na to, jakie to pomieszczenie warto skorzystać z programików, które pokaża jak będzie wyglądało po remoncie. Ja używałem tego: SPAM i naprawdę polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja u siebie w łazience zdecydowałam się na fototapetę za szkłem i powiem wam, że to całkiem fajne i oryginalne rozwiązanie. Takie coś sprawia, że mam unikalną łazienkę :D 

Edytowane przez Klakierka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak czy inaczej musicie pamiętać o utrzymywaniu łazienki w czystości. Czasem jest to na prawdę trudne ale myślę ,że ten zestaw do mycia [LINK USUNIETY]  będzie idealny. Nadaje się do sprzątania każdej nawierzchni - szyb , okien, kabin czy luster. Nie pozostawia żadnych smug także super sprawa :) Przede wszystkim jest wygodny w użyciu i nie kosztuje niewiadomo ile. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

okazało się po skuciu starych płytek w tej łazience...ze jest tam zapadnięta podłoga...i ze trzeba wylewkę zrobić...sami wszytsko z rodziną staramy się robić, wiec teraz szukam betonu...myślałam ze beton to beton, okazuje sie ze nic bardziej mylnego...są różne przeznaczenia, jakośc, ceny...polecano nam betonnadom.pl czy ktoś zna? korzystał? stronka fajna, dużo informacji dla laików, pzrejrzyste, pomagajace...lokazlizacje w całym kraju, dowóz na miejsce...czego chciec wiecej...;) napiszcie czy znacie..dzieki za pomoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli remont ma być porządnie wykonany, to zawsze lepiej zatrudnić ekipę, która to po prostu zrobi dobrze, ale i szybko, co tez ma przecież znaczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale fakt ze tzreba się zorientować w administracji też czy nie mają zadnych planów jak obecnie w moim bloku bo wymieniają rury i kują ściany w toaletach w całych pionach...i nieistotne ze świeżo po remoncie ktoś miał mieszkanie czy jak...słabe ;/ choc akurat w tym roku nie u mnie...ale w przyszłosci...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warto komponować coś tak, aby był element wyróżniający się. Zwykle łazienki mają budzić przestrzeń i uczucie świeżości, czystości. Dlatego biel w połączeniu z kolorami kwiatów, to już nieporządek, który trzeba jakoś rozplanować. A drewno komponuję się świetnie ze wszystkim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 14.03.2017 o 18:29, Doris9 napisał:

ale fakt ze tzreba się zorientować w administracji też czy nie mają zadnych planów jak obecnie w moim bloku bo wymieniają rury i kują ściany w toaletach w całych pionach...i nieistotne ze świeżo po remoncie ktoś miał mieszkanie czy jak...słabe ;/ choc akurat w tym roku nie u mnie...ale w przyszłosci...

taa znam ten ból, człowiek wywala dużą kasę na remont a potem wszystko psu na budę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warto według mnie również zadbać o modne kolory ścian. Według mnie zdecydowanie najmodniejsze kolory ścian podali tutaj :) Zresztą zajrzyjcie sobie sami :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Ja się podłączę z nieco innym tematem. Chodzi o wybór meblościanki... Czy np. takie meblościanki są Waszym zdaniem dobrym rozwiązaniem? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym obszarze tematycznym.

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz