Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
pak6

Szukam prezentu na chrzciny do 200 zł.

Recommended Posts

Szukam prezentu na chrzciny do 200 zł. Chciałbym, żeby było to coś porządnego, co będzie pamiątką na długie lata. Może jakaś statuetka albo obrazek? Uda się coś znaleźć porządnego w tej cenie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

koleżanka miała ten sam problem ostatnio...szukała, szukała i znaleźć nie mogła, bo chciała, żeby to było coś oryginalnego...ktoś polecił jej, żeby poczytała o kryształach 3d,są to kryształowe statuetki na których metodą laserową wykonywany jest jakiś grawer na przykład obrazek i dedykacja...nie będę się tu o nich wiele rozpisywała, w internecie można znaleźć informacje na ich temat...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do 200 złotych to już można coś znaleźć :) Myślę, że bez problemu:)

żeby poczytała o kryształach 3d

Nie pamiętasz może ile kosztowały takie kryształy3d? Wydaje mi się, że to bardzo kosztowny prezent, jak wszystko, co nowe, ale mogę się mylić:)

Edytowane przez mizeria

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marianna Arabilska, czy Tobie chodziło konkretnie o takie kryształy3d? https://www.krysztaly3d.pl/prezenty/pamiatki_religijne

tak tak. ...pisałam, że jest sporo informacji na ich temat...w miarę duża oferta...ale zależy, co się tobie konkretnie podoba...dla mnie te kryształy3d są spoko...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz