Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
PaYo

KOINCYDENCJE

1 post w tym temacie

WITAM

jestem zainteresowany zbadaniem koincydencji metodą naukową.

Jestem Szymon lat 25. Niestety nigdy nie ukonczyłem wyższej szkoły ale interesowałem się psycholigą. samodzielnie studiuje ją od 5 lat. Wpierw jako sprzedażową, następnie jako metody manipulacji oraz persfazji. Ostatnio zainteresowałem się koincydencjami. Telepatią oraz innymi rzeczami z pogranicza paranauki a które jak pokazuje mi świat okazać mogą się prawdziwe.

Koincydencje jak okazuje to Carl Gustaf Jung to: Związki nieprzyczynowe pokazujące zależność między, dwoma zjawiskami nie mającymi ze sobą przyczynowo skutkowego polaczenia.

Często cytowanym za Jungiem przykładem na wystąpienie synchroniczności jest historia pacjentki, która opowiadała Jungowi swój sen o złotym skarabeuszu. Dokładnie w tej samej chwili Jung usłyszał delikatne dźwięki dochodzące od okna. Otworzył je i do pokoju wleciał o dziwo owad podobny do tego z równoczesnej opowieści pacjentki – skarabeusz wbrew swoim zwyczajom wleciał do zaciemnionego otoczenia

Wytypowałem kilka experymentów które należało by zrobić aby coś takiego sprawdzić w praktyce, jeśli masz trochę pieniędzy, na podróżowanie oraz sprzęt, oraz jesteś gotowy na miedzy narodową sławę. I artykuł w science. Daj mi znać to mój email: skorpss@gmail.com

Edytowane przez PaYo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz