Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
nener

Prezent dla dziewczyny

Recommended Posts

Ja ostatnio wysłałem koleżance do Japonii taki zestaw z okazji dnia kobiet:

Kaseta Smerfne Hity Lato :D prawdziwy rarytas kolekcjonerski,nie do kupienia.

Druga kaseta też biały kruk z autografami,ostatnia kopia z sali prób ,sprowadzona z Francji.

Książka ,parę Krówek i gadający(z twarzą i oczami) wibrator :>

...i kilka naklejek z kotem ośmiobitowym 

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTXYcVIAT-ozF8HPqrRzQFu13LSvj3d9EbIhnhbkbAip8J8C_0MzA

https://shop.season-of-mist.com/media/catalog/product/cache/1/image/500x500/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/P/r/Pryapisme-Hyperblast-Super-Collider-CASSETTE-PATCH-57044-2.jpg

Edytowane przez NIC

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ja jako dziewczyna mogę polecic zakupy na pakuten.pl. Mają tam ciekawą bielizne, fajne ciuszki, a kobiety to lubią...jesli nie to moze biżuteria, kosmetyki, kolacja...? wydaje mi się ze nam łatwiej jest kupić prezent, miło nam gdy choćby kwiatka od Was dostaniemy, bo liczy się przede wsyztkim ze pamiętacie=myślicie o nas;) powodzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wpadłam w manię robienia hybryd, fajnie jak mogę mieć ladny manicure przez kilka tygodni, najwięcej mam tych marki mollon, bo są trwałe i nie sprawiały mi żadnych problemów przy aplikacji, miałam niedawno imieniny i od razu zażyczyłam sobie kilka nowych kolorów ;) myslę że to fajna opcja dla dziewczyn robiących hybrydy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

najlepszym prezentem są dobre perfumy czy jakiś dobry kosmetyk. Duży wybór jest w Kontigo , nowym sklepie z kosmetykami 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mogłabym polecić koszulkę z napisem "najlepsza przyjaciółka/dziewczyna/córeczka 2017". Jest mnóstwo sklepów, ale mi się spodobała drukarnia w Katowicach [LINK USUNIETY]. Mi nawet rysunek doradzili :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koszulka tak, ale dla dwunastolatki, jeśli to starsza kobieta to polecam braster do samobadania piersi, to świetny prezent dla mamy, siostry czy przyjaciółki. Zawsze warto pokazać naszą miłość dbałością o cudze zdrowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest kolacja. Najlepiej kolacja, która będzie przy świecach. Dziewczyna padnie z wrażenia. Można powiedzieć, że to sprawdzony sposób. Wiele osób to potwierdzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mojej kupiłem kamerkę Mikavi YE2. Dzięki temu może sobie śledzić czy siostra nie podbiera jej kosmetyków jak jej nie ma w domu. :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiadomo, że wybór prezentu jest często ciężkim zadaniem. Według mnie prezent powinien być przede wszystkim praktyczny, dlatego Ty będziesz wiedzieć najlepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem czy jeszcze jest ale byla ciekawa promocja w euro na urządzeia babyliss z sensorem temperatury, wypasiony sprzęt plus bon do douglasa za stówę, na prezent super sprawa, mam suszarkę i jest świetna, suszy idealnie i nie przegrzewa włosów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla dziewczyny najlepszy będzie elegancki prezent jak taki zegarek https://protime24.pl/product-aar-49129-Zegarek-Esprit-ES1L019M0075-Damski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html Istnieje możliwość zakupu na raty i wykonania graweru na zegarku więc masa możliwości przed Tobą. Oczywiście to tylko moja propozycja bo jest wiele więcej do wyboru na stronie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co myślicie o bieliźnie na prezent? Ostatnio długo szukałam odpowiedniego sklepu i znalazłam firmę orirose. Nie dość ,że jest wygodna to jeszcze praktyczna - wyszczupla i redukuje cellulit. ostatnią moją zdobyczą był pas poporodowy - już po 2 miesiącach od noszenia widzę różnicę w mojej sylwetce :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem dla kobiety to zawsze wypali prezent zwiazany z jej uroda .. w gre wchodza glownie ubrania oraz kosmetyki. Co do tych pierwszych to nie ma co ryzykowac bo roznie bywa z rozmiarowka .. to ten drugi mozna juz z wieksza skutecznoscia wybrac. W sieci jest cala masa poradnikow jakie produkty sa aktualnie w najlepszym stosunku ceny do jakosci. Bardzo fajna sprawa sa hybrydy przedluzane (mowa tutaj o zalozeniu ich na jakies okazje jak impreza u znajomych) ktora mozna sobie zrobic jak sie ma kogos rozgarnietego do pomocy. Na szybko udalo mi sie znalezc przykladowy poradnik traktujacy ich montaz - https://www.indigo-nails.com/blog/pl,przedluzanie-paznokci-hybryda-krok-po-kroku.html Teraz bez internetu to w sumie jak bez jednej reki .. mozna znalezc informacje na kazdy temat :) Oczywiscie zrobisz co uwazasz takze powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz