Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
nener

Prezent dla dziewczyny

Recommended Posts

Myślę,może się mylę.Ale,tak uważam.Najlepszym,prezentem,dla dziewczyny,czy też Pani jest prezent,zaprosić,na romantyczną kolację,przy świecach.Być ,wyjątkowy życzliwy z szacunkiem.Prezent,pod choinkę jest miły.Ale to radość jest ,przejściowa.Ale,dobra kolacjo-śniadaniowa czyli pakiet plus szacunek i życzliwość ,może być długo pamiętliwa.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie mają przeróżne upodobania, pragnienia. Może lepiej dowiedzieć się w czym dana osoba się lubuje, co może jej sprawić przyjemność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ogóle odzież jako prezent to śliski temat :D Lubi gotować? Może jakiś śmieszny/milusi fartuch kuchenny?

Edytowane przez pawel123us

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może jakaś gra planszowa? one świetnie rozwijają no i dostarczają wiele radości osobom w każdym wieku. Np. takie dobble byłoby świetnym rozwiązaniem. Ja kupiłam na [LINK USUNIETY] bo mają taniej niż na allegro  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla dziewczyny bardzo łatwo coś wymyśleć! Jaki masz budżet? Ja od sowjego chłopaka odstalam [LINK USUNIETY] 

i ejstem bardzo zadowlona. Pięknie wygląda i świetnie się  preznetuje!  No i osiągi tez ma całkie nizłe. Dobzre sie prowadzi pokochałam go i  nie oddam!

Jak amsz mniejszy budżet to idź w biżuterie i czekoladki, ewentualnie voucher na jakiś masaż etc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla dziewczyny to idealnie sprawdzi się biżuteria - wiem co mówię. Zawsze jak dostaję coś od mojego chłopaka to cieszę się jak małe dziecko :D Podesłałam mu kiedyś taką stronkę e-zegarki.pl, bo tam to wszystko mi sie podoba :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może sesja fotograficzna  wstudiu? dziewczyny lubią takie rzeczy :) obczaj i się zainspiruj :) [link usuniety]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko zależy na jakim etapie związku jesteście i jakie są relacje między Wami. Fajnym pomysłem może być bielizna erotyczna - będzie to tez trochę egoistyczny prezent, bo zapewne rozbudzi Twoje zmysły na maxa :) Szybko wysyłka dociera z sexownysklep.pl - poszperaj, bo maja spory wybór. Co do rozmiaru podpytaj obsługę, chyba znasz wymiary swojej dziewczyny?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może coś związanego z biżuterią? Dziewczyny bardzo lubią tego typu prezenty. Do tego warto jeszcze dodać w ramach mniejszego prezentu coś ładnego do jej przechowywania, bo wiadomo, że na co dzień się nosi różną biżuterię lub czasem się z niej rezygnuje jeśli chodzi o kobiety. Tutaj się można zainspirować -  [link usuniety]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super pomysłem jest biżuteria i bielizna. Ja w tym roku kupuję mojej żonie pod choinkę elegancką biżuterię  i filuterną, acz świąteczną bieliznę, która wykukałem tutaj: [USUNIETE SPAM] Strasznie fajna jest ta bielizna, mam nadzieję, że spodoba się też mojej żonie :)) zwłaszcza, że - głupio się przyznać - ale nigdy jej bielizny nie kupowałem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drogeria Natura ma w ofercie karty upominkowe, myślę,  że jak nie masz pomysłu, nie wiesz co może się spodobać, czy nie znasz gustu dziewczyny to może być świetne wyjście. Każda kobieta lubi kosmetyki, a tym sposobem będzie mogła wybrać te, które na prawdę sprawią jej przyjemność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym roku to już na niewiele zda się moja rada, ale mój mąż miał świetny pomysł i kupił mi kartę podarunkową Drogerii Natura :) Taki prezent sprawdzi się nie tylko przy Świętach, ale i innych okazjach ;) Przyznam, że czułam się jak dziecko w sklepie z zabawkami. Kupiłam sobie trochę nowości i prawie zapełniłam swoją kosmetyczkę. Ale tylko prawie :) Na wierzchu, na honorowym miejscu położyłam paletkę róży od KOBO, bo jeszcze takiego zestawu dopasowanego do mojej karnacji nie miałam. 

Edytowane przez Urwiska
literówki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też kiedyś dostałam zegarek w prezencie, do dzisiaj go noszę :) W tym roku jednak mój mąż poszalał i kupił mi kilka zestawów bielizny, a punktem głównym były koronkowe majtki:D Trafił w mój gust idealnie, ale szczerze mówiąc nie spodziewałam się czegoś takiego dostać od mężczyzny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla dziewczyny dobrym prezentem bedzie jakis seksowny zestaw bielizny lub jakis ciekawy komplet. Kobiety lubia sie czuc atrakcyjne, a jesli jej w tym pomozesz to z pewnoscia sie odwzajemni .. jesli wiesz co mam na mysli ;) Czesto po jakims czasie w zwiazkach zaczyna troche wiac nuda, glownie to ze wzgledu na rutyne .. postaraj sie tym razem byc troche bardziej kreatywnym. Przed daniem jej tego prezentu przygotuj odpowiednia atmosfere w mieszkaniu, przygas swiatla, kup butelke dobrego wina .. stworz odpowiednia atmosfere a wszystko potoczy sie samo. Wiem co mowie, gdyz wlasnie niedawno moj chlopak mnie w ten sposob uraczyl, troche bylam zdziwiona bo nigdy nie nosilam takiego kompletu ( foto do zobaczenia tutaj https://obsessive.com/pln_pl/produkty/komplety   ) i nie bylam do konca pewna jak bede w tym wygladala. Okazalo sie, ze trafil z rozmiarem idealnie .. obydwoje bylismy zadowoleni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz