Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
tea90

Kredyt gotówkowy w jakim banku

Recommended Posts

Pytanie podstawowe - kredyt na osobę czy na firmę? Bo ten sam bank może mieć dobre oferty na jedno, ale na drugie niekoniecznie. Więc zaczęłabym od tego.

@Kinia - dużo rozsądniej jest porównać oferty kilku banków, niż kilka ofert w jednym. Może się okazać, że to żadna rewelacja, jak porównasz z innymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Koniec-swiata-finansista-radzi-trzymac-pieniadze-w-materacu-7265850.html

dy finansista z 30-letnim stażem pracujący dla jednego z największych funduszy na świecie mówi, że warto trzymać część gotówki w materacu, to coś musi być na rzeczy. Lęk przed załamaniem systemu bankowego powoli przestaje być domeną „oszołomów”.

Spreadbury dodał, że najlepszą strategią zabezpieczającą przed kryzysem systemowym jest dywersyfikacja pieniędzy na różne klasy aktywów, w tym także złoto i srebro. Nie byłoby w tym nic sensacyjnego, gdyby Spreadbury nie dodał, że byłoby rozsądnie trzymać część pieniędzy w postaci „fizycznej gotówki”. Czyli banknotów ulokowanych w przysłowiowym materacu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Koniec-swiata-finansista-radzi-trzymac-pieniadze-w-materacu-7265850.html

dy finansista z 30-letnim stażem pracujący dla jednego z największych funduszy na świecie mówi, że warto trzymać część gotówki w materacu, to coś musi być na rzeczy. Lęk przed załamaniem systemu bankowego powoli przestaje być domeną „oszołomów”.

Spreadbury dodał, że najlepszą strategią zabezpieczającą przed kryzysem systemowym jest dywersyfikacja pieniędzy na różne klasy aktywów, w tym także złoto i srebro. Nie byłoby w tym nic sensacyjnego, gdyby Spreadbury nie dodał, że byłoby rozsądnie trzymać część pieniędzy w postaci „fizycznej gotówki”. Czyli banknotów ulokowanych w przysłowiowym materacu.

Masz rację NIC,że nie ma to jak własny bankomat w chałupie.Jednakże jest pewien kłopot,otóż należy dołożć wszelkich starań by nie zeszczac się w nocy, bo wtedy kasę trzeba przeprać by nie śmierdziała.Naszym politykom i biznesmenom często zdarzają się nocne popuszczania i dlatego piorą kasę w różnych lipnych firmach, a następnie wietrzą ją w rajach podatkowych.Jak żyć,panie premierze,jak żyć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam bym poszedł do doradcy po zestawienie różnych ofert. Może się okazać, że jakiś bank ma dobre oferty i dla osób fizycznych i dla firmy, ale równie dobrze może okazać się, że optymalne będą oferty z różnych banków, w zależności od potrzeb. Co to szkodzi porównać, skoro nic nie płacimy za spotkanie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tea90, powiem ci tak, każdy bank, nawet ten Twój będzie cie utwierdzał w przekonaniu, że to właśnie jego oferta jest najlepsza i na najkorzystniejszych warunkach. Na zdrowy rozum biorąc... co mają Ci powiedzieć? Że są lepsi? ;) Dlatego właśnie nie jestem zwolennikiem tego, żeby brać kredyt w pierwszym napotkanym banku (nawet znanym), a raczej żeby porównać różne oferty i dopiero mając jakiś szerszy ogląd, podejmować jakąkolwiek decyzję. Moim zdaniem lepiej skorzystać z doradcy finansowego, niż porwać się na samodzielne analizy i porównania, a jak o doradcy mowa, to z kolei moim pierwszym skojarzeniem jest Idea Expert, bo ich mam akurat na tej samej ulicy. Idziesz, rozmawiasz, odpowiadasz na konkretne pytania, a w zamian dostajesz gotowe zestawienia, z uwzględnieniem poziomów ryzyka. Pozostaje jedynie podjąć decyzję.. A jak ci się z domu nie chce wychodzić, to też żaden problem tak naprawdę, bo doradcy są elastyczni i nie jest dla nich problemem umówić się tam, gdzie wskażesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też myślę, że rankingi będą bardzo pomocne. Jeżeli chcesz wziąć dużą kwotę może warto skorzystać z usług doradcy kredytowego? Jeżeli z kolei potrzebujesze niewielkiej i szybkiej kasy to też myślę, ze warto skorzystać z firm oferujących szybkie internetowe pożyczki. Znajoma brała taką w firmie  i mówiła, że wszystko ok. Szybka kasa na niewielki procent

Edytowane przez d34m0n_chi1d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Informacji na ten temat w internecie nie brak. Szybko znajdziesz coś używając przeglądarki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytaj w banku Raiffeisen o kredyt gotówkowy na dowolny cel. Maksymalna kwota do 150tys a spłata nawet przez 8 lat, u Raiffeisen o kredyt gotówkowy na dowolny cel. Maksymalna kwota do 150tys a spłata nawet przez 8 lat,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możliwości jest co zrozumiałe bardzo wiele. Warto jednak podejść indywidualnie do tego zagadnienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym, przydadzą  się :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma co, dużo przydatnych porad i opinii. Oczywiste jest, iż nie tylko ja tak sądze. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ofert pożyczkowych jest naprawdę bardzo dużo. Różnią się one od siebie pod wieloma względami, przede wszystkim kosztami -bo na tym to przecież wszystko polega.W jaki sposób znaleźć więc najkorzystniejszą ofertę? Cóż, móżliwości jest dużo. Jedną z nich jest skorzystanie z porównywarek pożyczkowych. Analizują one RRSO, czyli roczną rzeczywistą stopę oprocentowania.Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://www.finanovacash.pl/pozyczki-online/ - więcej informacji o tym, gdzie co i za ile.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moge polecić sp[rawdzenie oferty nest banku, który ma nowoczesną bankowość i wielu ofertach opłaty 0zł, korzytsne oprocentowanie kredytów. Zobacz sobie u nich na stronie. 

https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto.html. Dużo różnych produktów. Moja mama korzystała kiedys z kredytu tutaj ale zupełnie nie pamiętam jak to wyglądało finansowo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam z reguly jestem przeciwna pożyczkom i kredytom ale czasami kiedy potrzebuję większej kwoty to pozyczam od firmy pozyczkowej wypełniłam formularz a decyzję otrzymałam doslownie kilka minut pozniej. Jestem zadowolona 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz